0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea 1st League
Doosan
۲۹
۲۲
Chungnam Sports
Finished
۱۰:۳۰
Inchon City Corporation
۳۲
۳۱
Sangmu Phoenix
Finished
۰۸:۳۰
SK Hawks
۲۶
۲۷
Hanam City
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary NB1 Women
Penzugyor SE (W)
۲۶
۳۴
Komarom (W)
Finished
۱۳:۳۰
Budaors KC (W)
۲۸
۲۱
Neka (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Division Excellence Women
AHB Oran (W)
۲۵
۴۲
CR Didouch Mourad (W)
Finished
۱۳:۳۰
NRF Constantine (W)
۲۷
۲۵
HHB Saida (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Romania Liga Nationala
HC Odorhei
۳۳
۳۴
HC Buzau
Finished
۱۹:۳۰
CSM Focsani 2007
۲۶
۲۰
Potaisa Turda
Finished
۱۷:۱۵
CSM Oradea
۳۰
۳۳
HC Dobrogea Sud Constanta
Finished
۱۸:۳۰
Steaua Bucuresti
۳۳
۲۷
CSM Bacau
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Liga Asobal
Bidasoa Irun
۳۲
۲۷
BM Benidorm
Finished
۰۰:۰۰
Club Cisne Colegio Los Sauces
۲۶
۳۳
Helvetia Anaitasuna
Finished
۱۹:۳۰
BM Huesca
-
-
BM Torrelavega
inprogress
۲۱:۰۰
Angel Ximenez Puente Genil
۲۹
۲۷
Frig Morrazo Cangas
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark Handboldligaen
SonderjyskE
۳۰
۲۳
Mors - Thy Handbold
Finished
۱۸:۳۰
Fredericia HK Elite
-
-
HC Midtjylland
Finished
۱۷:۰۰
Nordsjaelland Handball
۲۷
۲۵
Skanderborg Handbold
Finished
۱۸:۰۰
AaB Handbold
۳۰
۲۶
GOG Svendborg TGI Gudme
Finished
۱۸:۴۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Tus Lintfort (W)
۲۰
۲۴
SG H2Ku Herrenberg (W)
inprogress
۲۰:۰۰
ESV 1927 Regensburg (W)
۱۴
۱۴
HL Buchholz 08-Rosengarten (W)
inprogress
۲۰:۳۰
HC Rodertal (W)
۵
۳
Mainz 05/Budenheim (W)
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Nord Harrislee (W)
۶
۶
HSV Solingen Grafrath (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  Europe MOL Liga Women
DHK Zora Olomouc (W)
۲۷
۲۳
HK Slovan Duslo Sala (W)
inprogress
۲۰:۰۰
DAC Dunajska Streda (W)
۱۲
۱۲
Iuventa Michalovce (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia 1.Liga
RD Loka
۱۴
۱۸
RD Slovan
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe EHF Champions League Women, Group A
Ferencvarosi TC (W)
۲۸
۲۳
SG BBM Bietigheim (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vipers Kristiansand (W)
۲۰
۱۵
RK Krim Mercator Ljubljana (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe EHF European League Women
HCM Ramnicu Valcea (W)
۳۲
۳۲
Thüringer HC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Paris 92 (W)
۱۲
۱۵
Vaci NKSE (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal 1a Divisao Women
ABC Braga (W)
۱۷
۳۲
Madeira SAD (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Europe EHF Champions League Women, Group B
ZRK Lokomotiva Zagreb (W)
۲۲
۳۱
Storhamar (W)
Finished
۱۸:۳۰
Team Esbjerg (W)
۱۵
۹
Buducnost T-Mobile (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Metz Handball Lorraine (W)
۲۰
۱۷
Rapid Bucuresti (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Tunisia National A
ASH Ariana
۳۶
۳۴
Stade Nabeulien
Finished
۱۸:۳۰
Stade Tunisian
۴
۹
AS Medjez El Bab
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal 2 Divisao Women
CD Feirense (W)
۲۰
۲۱
ACD Monte (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga Women
HSG Blomberg-Lippe (W)
۱۰
۱۳
VFL Oldenburg (W)
inprogress
۲۰:۳۰
VfL Waiblingen (W)
۹
۱۴
BSV Sachsen Zwickau (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Neckarsulmer Sport Union (W)
۱۵
۱۴
Union Halle-Neustadt (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland Liga Centralna
MKS Olimpia Piekary Slaskie
۲۶
۳۰
SPR BRW Stal Mielec
Finished
۱۹:۳۰
  Austria HLA 2 South-East
HIB Graz
۲۳
۳۱
Sportunion St Polten
inprogress
۱۹:۵۰
  Poland Superliga Women
Galychanka Lviv (W)
۱۳
۱۱
MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece A1
Pylaia
۲۵
۲۸
Diomidis Argous
Finished
۱۷:۳۰
X.A.N. Thessaloniki
۲۹
۳۲
Ionikos
Finished
۱۸:۳۰
Aeropos Edessas
-
-
ASE Douka Athens
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Superliga
RK Proleter Zrenjanin
۱۶
۱۹
Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
RK Metaloplastika Zorka Keramika
۷
۸
Rudar Kostolac
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany DHB Pokal
SG Flensburg-Handewitt
۱۶
۱۳
HSG Wetzlar
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Hannover Burgdorf
۲
۵
Rhein Neckar Lowen
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Division de Honor Plata
Ciudad de Malaga
۵
۴
Puerto Sagunto
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway 2. Division
NTNUI
۳۲
۳۶
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Allsvenskan Women
Tyreso Handboll (W)
۳۱
۲۴
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Skanela IF (W)
۲۹
۱۹
Eskilstuna Guif IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
UMF Stjarnan (W)
۳۱
۲۸
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
HK Kopavogs (W)
۱۸
۳۱
Selfoss (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
Naerbo
۳۲
۲۹
Fjellhammer IL
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Handbollsligan
Ystads IF
۴۰
۲۵
Onnereds HK
Finished
۱۷:۳۰
IF Guif Eskilstuna
۳۴
۲۸
IF Hallby HK
Finished
۱۸:۳۰
HK Aranas
۳۴
۳۴
IK Savehof
Finished
۱۸:۳۰
IFK Kristianstad
۳۲
۲۵
Alingsas HK
Finished
۱۸:۳۰
Lugi HF
۲۳
۲۵
OV Helsingborg
Finished
۱۸:۴۵
  Greece Greek Cup Women
Anagennisi Artas (W)
۲۸
۲۹
PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
۳۱
۳۷
Rimbo
Finished
۱۶:۳۰
Tyreso
۲۹
۳۵
Vinslovs
Finished
۱۸:۴۵
Kungalvs HK
۲۷
۲۷
Amo HK
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 1. Division Women
HİK (W)
۲۵
۲۹
Holstebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
TMS Ringsted (W)
-
-
Sondermarkens (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fyllingen (W)
۳۲
۲۲
Fjellhammer (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Poland 1. Liga Women
UKS Pcm Koscierzyna (W)
۳۰
۳۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
AZS AWF Warszawa (W)
۳۰
۳۸
SPR Rzeszow (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitserien Women
IVH Västerås (W)
۲۳
۲۶
Skovde HF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lugi HF (W)
۲۴
۲۶
Skuru IK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Superliga
Unia Tarnow
۲۱
۳۱
KS NMC Powen Gornik Zabrze
Finished
۱۵:۳۰
MKS Kalisz
۳۱
۳۸
KS Azoty-Pulawy
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Super League
Dinamo Viktor Stavropol
۳۰
۳۹
Chekhovskie Medvedi
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Superlig Women
Konyaalti (W)
۴۱
۲۴
Adasokagi SK (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Damehandboldligaen
Ajax Koebenhavn (W)
۲۷
۲۸
Ringkobing (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic Extraliga
SHC Malomerice
۱۴
۲۹
Brno
Finished
۱۳:۰۰
Strakonice
۳۲
۳۶
HC Dukla Praha
Finished
۱۹:۳۰
TJ Cement Hranice
۱۹
۱۹
Hazena Nove Veseli
inprogress
۲۰:۰۰
HC Gumarny Zubri
۱۵
۱۰
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
inprogress
۲۰:۳۰
HC Banik OKD Karvina
۱۴
۱۷
HK Mesto Lovosice
inprogress
۲۰:۳۰
CS Cargo HBC Jicin
۱۱
۱۴
KH Koprivnice
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Taca de Portugal de Andebol
FC Porto
۴۷
۲۳
Academico Viseu
Finished
۰۰:۳۰
Boa Hora FC
۲۸
۴۱
Sporting Clube Portugal
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 1. HRL Women
ZARK Split (W)
۶
۱
RK Bjelovar (W)
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید