0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy SuperLega
Modena
۰
۰
Emma Villas Siena
inprogress
۲۳:۰۰
Sir Safety Perugia
۳
۱
GAS Sales Piacenza
Finished
۲۰:۳۰
  Japan V Premier League
Toray Arrows
۱
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۵
Nagano Tridents
۲
۳
JT Thunders
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Great Bears
۰
۳
Panasonic Panthers
Finished
۱۰:۳۰
JTEKT Stings
۳
۰
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۷:۳۰
Oita Miyoshi WA
۰
۳
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۸:۳۰
  Japan V Premier League Women
Hisamitsu Springs (W)
۳
۱
Denso Airybees (W)
Finished
۰۸:۳۰
Himeji Victorina (W)
۰
۳
Toray Arrows (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hitachi Rivale (W)
۳
۰
NEC Red Rockets (W)
Finished
۰۷:۳۰
JT Marvelous (W)
۳
۰
PFU Blue Cats (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kurobe Aqua Fairies (W)
۳
۰
Queensesis (W)
Finished
۰۷:۳۰
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۰
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Cup Women
Praia Clube/Banana Boat (W)
۳
۱
Barueri (W)
Finished
۰۱:۰۰
Minas Tenis Clube (W)
۳
۱
Pinheiros (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea V League
Western KB Star Insurance
۳
۰
Ansan OK Financial Group
Finished
۰۸:۳۰
  Taiwan TVL
Win Streak
۳
۱
Mizuno
Finished
۱۱:۳۰
Taichung Apollo
۱
۳
Taoyuan Falcon
Finished
۱۳:۳۰
  France Ligue B
Pole Avenir 2024
۳
۰
ASUL Volley Lyon
Finished
۱۹:۳۰
Avignon
۰
۳
Saint-Jean d'Illac
Finished
۲۱:۳۰
AMSL Frejus
۱
۰
Saint-Quentin
inprogress
۲۲:۳۰
Rennes Volley
۲
۱
AS Cannes V.B.
inprogress
۲۱:۳۰
Mende Volley Lozere
۰
۰
Nancy
inprogress
۲۳:۰۰
Martigues
۱
۳
Gazelec F.C.O. Ajaccio
Finished
۲۱:۰۰
  Japan V Challenge League 3
Nara Dreamers
۳
۰
Chiba Zelva
Finished
۰۵:۳۰
  United States NCAA Championship
Long Beach State 49ers
۳
۲
Loyola Chicago Ramblers
Finished
۰۶:۳۰
George Mason Patriots
۳
۰
Lewis Flyers
Finished
۰۴:۰۰
Mount Olive Trojans
۰
۳
Purdue Fort Wayne
Finished
۰۱:۳۰
Grand Canyon Antelopes
۳
۱
California Irvine Anteaters
Finished
۰۴:۳۰
  Taiwan TVL Women
Top Speed (W)
۳
۰
JSL Group (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Denmark Denmark Cup Women
ASV Aarhus (W)
۳
۰
DHV Odense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Holte IF (W)
۳
۰
Brondby (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1st Division Women
Oksil (W)
۳
۱
NTNUI 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
OSI (W)
۳
۰
Forde II (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Superliga
CDV Textil Santanderina
۰
۳
Unicaja Almeria
Finished
۲۰:۳۰
Boiro VB
۰
۳
CV Manacor
Finished
۲۱:۳۰
Club Vóley Palma
۰
۲
VB Valencia
inprogress
۲۱:۳۰
Emeve Lugo
۰
۲
CAI Teruel
inprogress
۲۲:۱۵
  Bulgaria Superliga
Dobrudja 07
۳
۰
Slavia Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Deya Volley Burgas
۳
۰
Montana
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Develi Belediyesi
۳
۰
Bursa B.sehir Belediyesi
Finished
۱۶:۳۰
Arkas Spor Izmir
۰
۳
Halkbank Ankara
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand VTL
Nakhon Ratchasima College
۱
۳
Kohkood Cabana-Ratchaburi
Finished
۱۱:۳۰
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Kasetsart VC
Finished
۰۸:۳۰
  Romania Divizia A1
Stiinta Baia Mare
۲
۳
SCM Craiova
Finished
۱۳:۳۰
Stiinta Bucuresti
۰
۳
CS Arcada Galati
Finished
۱۵:۳۰
Suceava
۰
۳
CS Rapid Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
Tomis Constanta
۲
۲
VM Zalau
inprogress
۲۱:۰۰
  Indonesia Proliga Women
Bandung Bank BJB (W)
۳
۱
Gresik Petrokimia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Popsivo Polwan (W)
۱
۳
Jakarta Pertamina (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark Cup
Gentofte Volley Wildcard
۱
۳
Nordenskov UIF
Finished
۱۱:۳۰
VK Vestsjaelland
۰
۳
Marienlyst Fortuna
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea V League Women
Gimcheon Expressway Corporation Hi-Pass (W)
۳
۱
IBK Altos (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Portugal A1 Masculinos
Esmoriz GC
۰
۳
AJF Bastardo
Finished
۰۱:۰۰
S.C. Caldas
۳
۱
VC Viana/Casa Peixoto
Finished
۱۹:۳۰
AS Sao Mamede
۱
۲
Ala Nun'Alvares Gondomar
inprogress
۲۱:۳۰
AA Espinho
۰
۳
Sporting CP
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho
۳
۱
GC Santo Tirso
Finished
۱۹:۳۰
Castelo de Maia GC
۱
۳
Esmoriz GC
Finished
۲۰:۳۰
Vitoria SC
۱
۲
AJF Bastardo
inprogress
۲۱:۳۰
Leixões Sport Club
۱
۲
Sport Lisboa Benfica
inprogress
۲۱:۳۰
  Czech Republic Extraliga Women
SK UP Olomouc (W)
۱
۳
VK Selmy Brno (W)
Finished
۱۹:۳۰
VK Prostejov (W)
۳
۰
TJ Mittal Ostrava (W)
Finished
۱۹:۳۰
Dukla Liberec (W)
۱
۳
Kralovo Pole Brno (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic Extraliga
Beskydy
۱
۱
VK Lvi Praha
inprogress
۲۲:۰۰
Aero Odolena Voda
۳
۰
VK SOU Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
Usti nad Labem
۰
۳
VK Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
CEZ Karlovarsko
۳
۰
VSC Fatra Zlin
Finished
۲۰:۳۰
Benatky nad Jizerou
۳
۱
Kladno
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
Nove Mesto Nad Vahom (W)
۲
۱
VA Zilina (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Presov (W)
۳
۰
SVK Pezinok (W)
Finished
۲۱:۳۰
  France Ligue A Women
Levallois (W)
۰
۳
Marcq Baroeul (W)
Finished
۲۰:۳۰
Vandoeuvre Nancy VB (W)
۲
۱
Paris St Cloud (W)
inprogress
۲۱:۳۰
France Avenir 2024 (W)
۰
۳
VBC Chamalieres (W)
Finished
۲۱:۳۰
Terville Florange (W)
۱
۱
Pays D'Aix Venelles VB (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Racing Club de Cannes (W)
۰
۱
A.S.P.T.T. Mulhouse (W)
inprogress
۲۲:۳۰
UGSE Nantes Volley (W)
۱
۰
AS Saint-Raphael (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Beziers Volley-Ball Gazelec (W)
۱
۰
Le Cannet (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia Superliga
HAOK Mladost Zagreb
۳
۰
OK Centrometal
Finished
۲۰:۳۰
OK Varazdin Volley
۳
۱
Marsonia
Finished
۲۱:۰۰
OK Medicinar Trnje
۳
۲
Split
Finished
۱۶:۳۰
Sisak
۲
۳
Rijeka
Finished
۱۹:۳۰
Rovinj
۳
۲
Zadar
Finished
۱۹:۳۰
  Austria AVL
Ried
۲
۳
Hartberg
Finished
۲۰:۳۰
Hypo Tirol Innsbruck
۳
۰
SG Raiffeisen Waldviertel
Finished
۲۰:۳۰
TJ Sokol Wien V
۱
۲
Hypo NÖ Amstetten
inprogress
۲۱:۳۰
Weiz
۰
۳
SK Aich/Dob
Finished
۲۱:۳۰
VBK WSL Klagenfurt
۲
۲
UVC Holding Graz
inprogress
۲۱:۳۰
  Uganda National League A Women
KCB-Nkumba (W)
۳
۰
OBB (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Poland PlusLiga
Projekt Warszawa
۳
۱
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
Finished
۱۷:۱۵
AZS Stal Nysa
۳
۰
LUK Lublin
Finished
۲۰:۰۰
  Slovakia Youth League
Junior Poprad U20
۱
۳
Banska Bystrica U20
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Prostejov B (W)
۱
۳
Tatran Stresovice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hronov (W)
۳
۱
Sokol Nusle (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Philippines PVL Women
Akari Chargers (W)
۰
۳
Choco Mucho Flying Titans (W)
Finished
۱۱:۳۰
Creamline Cool Smashers (W)
۳
۰
Petro Gazz Angels (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Liga A1 Women
Banco Provincia La Plata (W)
۳
۰
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Mert Grup Sigorta (W)
۲
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cukurova Bld (W)
۱
۳
Kuzey Boru Genclik (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turk Hava Yollari (W)
۳
۱
Nilufer Belediye Bursa (W)
Finished
۱۵:۳۰
Iller Bankasi Ankara (W)
۰
۳
Ankara PTT (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I Women
Mav Elore SC (W)
۲
۳
Ujpest TE (W)
Finished
۲۱:۰۰
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۰
Fatum Nyiregyhaza (W)
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest (W)
۰
۳
Bekescsaba (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie A1 Women
Saugella Team Monza (W)
-
-
Bartoccini Gioiellerie Perugia (W)
Finished
۲۰:۳۰
AGIL Igor Novara (W)
۱
۱
Yamamay Busto Arsizio (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Casalmaggiore (W)
۰
۰
Bene Scandicci (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Germany 1. Bundesliga Women
Dresdner SC (W)
۱
۳
Wiesbaden (W)
Finished
۲۰:۳۰
Schwarz-Weiss Erfurt (W)
۳
۰
Neuwied 77 (W)
Finished
۲۱:۳۰
SSC Schwerin (W)
۲
۳
Allianz MTV Stuttgart (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vilsbiburg (W)
۱
۲
USC Munster (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Aachen (W)
۱
۲
SC Potsdam (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Greece A1 Ethniki Women
AO Thiras (W)
۱
۳
Panathinaikos Athens (W)
Finished
۲۰:۳۰
PAOK (W)
۳
۰
Ilisiakos (W)
Finished
۱۹:۳۰
Aris Thessaloniki (W)
۳
۰
A.O. Markopoulo (W)
Finished
۱۹:۳۰
AO Lamias 2013 (W)
۱
۳
ASP Thetis (W)
Finished
۱۹:۳۰
AEK Athens (W)
۳
۰
AON Zirinios (W)
Finished
۲۰:۱۵
Olympiakos Piraeus (W)
۳
۰
Egaleo (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Superliga Women
CV Madrid Chamberi (W)
۰
۳
Avarca de Menorca (W)
Finished
۲۲:۰۰
CV Kiele Socuellamos (W)
۰
۳
CV Sant Cugat Tma (W)
Finished
۲۰:۳۰
Feel Volley Alcobendas (W)
۱
۲
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sanaya Libby's La Laguna (W)
۲
۱
Cajasol Juvasa Voley (W)
inprogress
۲۱:۳۰
CD Heidelberg (W)
۰
۰
Emeve Lugo (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Croatia Superliga Women
ZOK Vukovar (W)
۲
۱
OK Kastela (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Marina Kastela (W)
۳
۰
ZOK Rijeka (W)
Finished
۲۰:۰۰
Brda (W)
۰
۳
OK Dinamo (W)
Finished
۲۰:۳۰
Nebo (W)
۳
۰
OK Split (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Tauron Liga Women
KPS Chemik Police (W)
۳
۰
UNI Opole (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Superliga 2 Women
CV Sestao (W)
۲
۰
CV Vall D'Hebron (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Cisneros Alter (W)
۰
۳
Algar Surmenor (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Eredivisie
VV Huizen
۱
۰
Talent Team Papendal Arnhem
inprogress
۲۲:۳۰
VoCASA Volleybal Nijmegen
۰
۱
VCN
inprogress
۲۲:۳۰
Draisma Dynamo APELDOORN
۱
۰
Sliedrecht
inprogress
۲۲:۳۰
Orion Doetinchem
-
-
SSS Barneveld
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Serbia Superliga
Crvena Zvezda
۳
۱
Metalac Takovo
Finished
۲۰:۰۰
NIS Vojvodina Novi Sad
۳
۰
OK Mladi Radnik Pozarevac
Finished
۲۰:۰۰
OK Karadjordje
۰
۳
Jedinstvo Stara Pazova
Finished
۲۱:۳۰
OK Novi Sad
۰
۲
Radnicki Kragujevac
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany 1. Bundesliga
Netzhoppers KW
۰
۳
Giesen Grizzlys
Finished
۲۰:۰۰
Berlin Recycling Volleys
۱
۰
SWD Powervolleys Duren
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium Liga A Women
Fixit Kalmthout (W)
۰
۰
Tchalou (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Oostende (W)
-
-
Dauphines Charleroi (W)
inprogress
۲۲:۳۰
VDK Gent (W)
۰
۰
VC Oudegem (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Asterix Avo (W)
۰
۰
Antwerp (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Poland 1 Liga
BKS Visla Bydgoszcz
۳
۲
Gwardia Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
UKS Mickiewicz Kluczbork
۳
۰
AGH AZS Krakow
Finished
۱۸:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۳
۲
Avia Swidnik
Finished
۲۰:۳۰
BAS Bialystok
۳
۰
KPS Siedlce
Finished
۲۰:۳۰
MKS Basimex Bedzin
۳
۲
Legia Warsaw
Finished
۲۰:۳۰
  Europe Baltic League
Barrus/Voru VK
۳
۲
VK Ezerzeme/DU
Finished
۱۸:۳۰
Bigbank Tartu
۳
۰
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۷:۳۰
  Norway Eliteserien
Torvastad
۳
۲
Randaberg IL
Finished
۱۹:۳۰
OSI Volleyball
۰
۳
Viking
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal A2 Feminino
FC Calheta (W)
۰
۳
Santa Cruz (W)
Finished
۰۰:۳۰
FC Calheta (W)
۰
۳
Santa Cruz (W)
Finished
۱۷:۰۰
CN Ginastica (W)
۰
۳
GC Santo Tirso (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal A2 Masculinos
CD Os Marienses
۰
۳
Clube Kairos
Finished
۰۱:۰۰
Associacao Ruinas Volei Clube
۳
۲
Cultural De Gueifaes
Finished
۲۰:۳۰
Nacional Ginastica
۰
۳
CV Oeiras
Finished
۲۰:۳۰
CV de Lisboa
۱
۳
CA Madalena
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil SuperLiga B Women
Mackenzie (W)
۳
۰
Curitiba Volei (W)
Finished
۰۱:۳۰
SESI SP (W)
۰
۳
Bluvolei (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Japan V League Division 2 Women
Brilliant Aries (W)
۳
۰
Forest Leaves Kumamoto (W)
Finished
۰۷:۳۰
GSS Tokyo Sunbeams (W)
۳
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Gunma Bank Green Wings (W)
۱
۳
JA Gifu Rioreina (W)
Finished
۰۹:۳۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
۳
۱
Chiba Angel Cross (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Cup Women
LP Kangasala (W)
۲
۳
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۵۵
  Sweden Elitserien Women
Sollentuna (W)
۲
۳
Linkopings (W)
Finished
۱۹:۳۰
Goteborg (W)
۰
۳
Hylte/Halmstad (W)
Finished
۱۵:۳۰
IKSU (W)
۰
۳
Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Superliga Women
Partizan Belgrade (W)
۳
۱
AS Batajnica (W)
Finished
۱۹:۳۰
Indjija (W)
۳
۰
Tent Obrenovac (W)
Finished
۲۱:۰۰
Srem Mitrovica (W)
۱
۲
Zeleznicar Lajkovac (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Spartak Subotica (W)
۳
۰
Novy Sad (W)
Finished
۲۱:۳۰
Crvena Zvezda (W)
۱
۰
Jedinstvo Stara Pazova (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Greece A1 Ethniki
FC Foinikas Syroy
۳
۰
Panathinaikos Athens
Finished
۱۹:۳۰
Olympiakos Piraeus
۳
۰
Aristotelis Skydras
Finished
۱۷:۳۰
AONS Milon
۰
۰
AO Kifisias
inprogress
۲۳:۰۰
  Bulgaria Vyscha Liga
Slivnishki Geroy
۱
۳
Hebar Pazardzhik 2
Finished
۱۹:۳۰
Izgrev
۱
۳
Zvezdetz
Finished
۱۸:۳۰
Dunav
۳
۰
Chernomorets Byala 2008
Finished
۱۸:۳۰
Arda
۳
۱
Popovo 09
Finished
۱۸:۳۰
Sofiyski Univ
۰
۳
Minyor Pernik
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia 1B. DOL Women
Krim-Pirnar Doors (W)
۰
۳
ATK Grosuplje (W)
Finished
۱۸:۳۰
GEN-I Volley (W)
۲
۳
OK Formis (W)
Finished
۱۹:۳۰
Nova KBM Branik Maribor (W)
۳
۰
Ankaran Hrvatini (W)
Finished
۱۹:۳۰
Calcit Kamnik II (W)
۳
۰
SIP Sempeter (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Divizia A1 Women
CSM Bucuresti (W)
۳
۲
Stiinta Bacau (W)
Finished
۱۸:۳۰
Alba Blaj (W)
۳
۰
SCMU Craiova (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia National A Women
ASN Medina (W)
۰
۳
Boumhal BS (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud Women
Altdorf (W)
۳
۰
SSC Freisen (W)
Finished
۱۸:۳۰
TV 05 Waldgirmes (W)
۰
۱
SV Lohhof (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Montenegro 1st League Women
Luka Bar (W)
۰
۳
Herceg-Novy (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia National A
CS Hammam-Lif
۲
۳
CO Kelibia
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Extraliga
Mirad Presov
۳
۱
Spartak Komarno
Finished
۱۸:۳۰
VKP Bratislava
۲
۲
Spartak VKP Myjava
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Club Italia (W)
۰
۳
Mondovi (W)
Finished
۱۸:۳۰
Futura Volley Giovani Busto Arsizio (W)
۰
۰
Picco Lecco (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Norway Eliteserien Women
KFUM Volda (W)
۳
۲
Lierne IL (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Bosna Sarajevo
۳
۱
Mladost Brcko
Finished
۱۸:۳۰
Modrica Optima
۰
۳
Kakanj
Finished
۲۰:۳۰
OK Ilidza
۲
۲
Domaljevac
inprogress
۲۱:۳۰
OK Ljubinje-Bankom
۰
۳
OK Mladi Radnik Pozarevac
Finished
۲۱:۳۰
  Austria AVL Women
SG Sokol/Post (W)
۳
۰
ASKO Volksbank Purgstall (W)
Finished
۱۹:۰۰
SG Union Raiffeisen Bisamberg/Hollabrunn (W)
۲
۳
TSV Sparkasse Hartberg (W)
Finished
۱۹:۳۰
Erzbergmadln VBV Trofaiach WSV Eisenerz (W)
۱
۳
SG TI Volley (W)
Finished
۲۰:۰۰
ATSC Sparkasse Wildcats Klagenfurt (W)
۳
۱
PSvBG Salzburg (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASKO Linz/Steg (W)
۳
۲
UVC Holding Graz (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
Zok Igman (W)
۳
۱
Gorazde (W)
Finished
۱۸:۳۰
UOK Banja Luka (W)
۰
۳
OK Gacko (W)
Finished
۱۹:۱۰
SOK Mostar (W)
۲
۰
Jahorina (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Italy Serie A3
Normanna Aversa Academy
۳
۰
Opus Sabaudia
Finished
۲۰:۳۰
Monge-Gerbaudo Savigliano
۰
۳
Med Store Macerata
Finished
۲۰:۳۰
TMB Monselice 1986
۱
۳
Parma
Finished
۲۰:۳۰
Volley Garlasco
۲
۱
Montecchio Maggiore
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe Baltic League Women
Jelgava/LU (W)
۱
۳
TK Kaunas VDU (W)
Finished
۱۹:۳۰
Rigas Volejbola Skola/LU (W)
۳
۰
Bigbank Tartu (W)
Finished
۱۹:۳۰
SUFA/DU (W)
۰
۳
TK Ausrine KKSC (W)
Finished
۱۹:۳۰
RSU/MSV (W)
۳
۲
Voru VK/SK (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Albania Superleague
Elbasani
۰
۳
Studenti Tirana
Finished
۱۹:۳۰
Erzeni
۳
۰
Teuta
Finished
۲۰:۳۰
  Switzerland NLA
TV Amriswil Volleyball
۲
۳
Volley Schonenwerd
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud
Dachau
۳
۰
VC Dresden
Finished
۱۹:۳۰
SSC Karlsruhe
۱
۲
Schwaig
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Mimmenhausen
۳
۰
TSV Muhldorf
Finished
۲۱:۳۰
TV Rottenburg
۲
۰
Tus Kriftel
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Superliga 2
Ube Lilla Grau
۰
۰
Sayre Generali
inprogress
۱۹:۳۰
Almoradi
۰
۳
Santo Domingo Petrer
Finished
۲۰:۰۰
CV San Roque Batan
۳
۰
C.V. Zaragoza
Finished
۲۰:۳۰
Xativa Voleibol
۲
۳
CV Roquetes
Finished
۲۰:۴۵
Vigo
۳
۰
Madrid
Finished
۲۱:۰۰
Intasa San Sadurnino
۳
۰
CUV Alcorcon
Finished
۲۱:۳۰
Costa del Voley
۱
۲
Extremadura Grupo Laura Otero
inprogress
۲۱:۳۰
Playas Benidorm
۰
۱
Extremadura Caceres
inprogress
۲۲:۰۰
Pinto
۱
۰
Collado Villalba
inprogress
۲۲:۱۵
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna Ulikool (W)
۰
۳
Tbd-Biodiscovery Tartu (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord
SV Lindow-Gransee
۳
۲
Volleys Munster
Finished
۲۰:۳۰
Bitterfeld-Wolfen
۱
۱
Kieler TV
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord Women
Oythe (W)
۳
۱
Bayer 04 Leverkusen (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland Mizunodeild Women
Throttur Nes (W)
۲
۲
KA (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland NLA Women
Volero Zurich (W)
۰
۳
TSV Dudingen (W)
Finished
۲۱:۰۰
  France Ligue A
Plessis Robinson
۱
۲
Chaumont
inprogress
۲۱:۳۰
Tourcoing VB Lille Metropole
۳
۰
Toulouse
Finished
۲۱:۳۰
Stade Poitevin Poitiers
۲
۰
Nice Volley-Ball
inprogress
۲۲:۰۰
Arago de Sete
۲
۰
Tours Volley-Ball
inprogress
۲۲:۰۰
CVEC Cambrai
۰
۱
Montpellier UC
inprogress
۲۲:۳۰
UGS Nantes Reze Volley
۰
۱
Narbonne Volley
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia 1. DOL
Crnuce ACH
۲
۰
Salonit Anhovo Kanal
inprogress
۲۲:۰۰
Calcit Kamnik
۱
۰
OK Triglav Kranj
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
VC Sneek (W)
۱
۰
Flamingo's 56 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sliedrecht Sport (W)
۱
۰
Dynamo Apeldoorn (W)
inprogress
۲۲:۳۰
CSE VC Zwolle (W)
۰
۰
Voltena (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland Mizunodeild
Throttur Nes
۳
۱
KA Akureyri
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland NLB
TV Amriswil 2
۳
۱
VBC Lutry-Lavaux
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Taca de Portugal Women
FC Porto (W)
۳
۱
SL Benfica (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Estonia Esiliiga
Tallinna Spordikool
۳
۱
EstNor/Kiili
Finished
۱۴:۳۰
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
۳
۰
Liider
Finished
۱۵:۳۰
Poltsamaa VK
۰
۳
Viljandi VK
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Panthers-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Finished
۰۰:۲۰
Sovy-pro (W)
۱
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Sovy-pro (W)
۳
۲
Panthers-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Belarus Liga Pro
Orly-Pro
۳
۲
Vityaz-Pro
Finished
۰۸:۰۰
Plamya-Pro
۳
۲
Molot-Pro
Finished
۰۸:۳۰
Empire-Pro
۳
۲
Lions-Pro
Finished
۱۱:۱۰
Legion-Pro
۰
۳
Energy-pro
Finished
۱۱:۵۰
  Indonesia Proliga
Bogor LavAni
۳
۰
Kudus Sukun Badak
Finished
۱۰:۳۰
Palembang Bank Sumsel
۰
۳
Jakarta STIN BIN
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 1st Division
OSI II
۰
۳
Viking TIF II
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 1. Ligi
Anadolu University
۰
۳
Akkus Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Kocaeli BSB Kagit
۱
۳
Urgup Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bigadic
۰
۳
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Erzin Yesilkent Spor
۰
۳
Hakkari Genclik Merkezi
Finished
۱۴:۳۰
Niksar Belediyesi
۳
۰
Gumushanespor Gsk
Finished
۱۴:۳۰
Alanya Belediyesi
۳
۱
Tarim Kredi Genclik
Finished
۱۵:۳۰
Ted Ankara Kolejliler
۱
۳
Aydin Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۶:۰۰
Saint Joseph
۳
۲
Milas Belediyesi
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Regional League Women
SV Germering (W)
۳
۱
TUSC Obermenzing (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Cup
Hurrikaani
۱
۳
Akaa
Finished
۱۳:۳۰
VaLePa
۳
۱
Savo Volley
Finished
۱۶:۰۰
  Russia Vysshaya League A Women
Uralochka URGEU (W)
۳
۰
Om-Sibguor (W)
Finished
۱۴:۰۰
Luch Moscow (W)
۰
۳
Dinamo Anapa (W)
Finished
۱۶:۰۰
Ufimochka UGNTU (W)
۳
۱
Tyumen-TymGU (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Nacionala Liga
SK RTU
۳
۱
SK Vecumnieki
Finished
۱۴:۳۰
VK Ventspils
۳
۰
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
Aizpute
۳
۱
Kuldigas NSS
Finished
۱۹:۳۰
  Uganda National League A
Tigers
۰
۳
OBB
Finished
۱۴:۳۰
Sport-S
۳
۱
KAVC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Seramiksan (W)
۰
۳
Gelisim Koleji (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bodrum Dogus Spor (W)
۰
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turk Hava Yollari 2 (W)
۳
۰
Unsped Spor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Akhisar BLD Sportif Faaliyetler (W)
۳
۲
Torbali Bld (W)
Finished
۱۶:۳۰
Izmir DSI (W)
۳
۱
Forza Spor (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Thailand VTL Women
Diamond Food VC (W)
۳
۰
Khonkaen Star (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig
Maliye Ihtisas
۲
۳
Yamanca Asansor Cankiri Birlikspor
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Mav Elore SC
۱
۳
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۱۷:۳۰
Kistext Budapest
۲
۲
MAFC-BME
inprogress
۲۱:۳۰
Penzugyr SE
۳
۰
DEAC SNK KFT
Finished
۲۱:۳۰
TFSE
۱
۰
Szolnoki RK
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark 2. Division
Midtfyn VK
۳
۱
Esbjerg
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
Amber Arlanga Volley
۳
۰
Marijampoles Sudova
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Superliga Women
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
۰
۳
Dinamo Kazan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Minchanka Minsk (W)
۰
۳
Leningradka St. Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv Kaliningrad (W)
۳
۰
Tulitsa Tula (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Superliga
Enisey Krasnoyarsk
۳
۱
ASK Nizhny Novgorod
Finished
۱۵:۳۰
Gazprom-Ugra Surgut
۳
۰
Stroitel Minsk
Finished
۱۷:۳۰
Zenit St. Petersburg
۰
۳
Zenit Kazan
Finished
۲۰:۰۰
  Denmark 1. Division West Women
Bedsted (W)
۳
۰
Kolding (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece A2
AE Armenion
۳
۰
AS Koroivos
Finished
۱۶:۳۰
AS Makedonikos
۲
۳
EA Larisas
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia 2nd League Women
Strand Volej (W)
۳
۰
Futog (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Greece A2 Women
GSK Iraklis (W)
۳
۰
GS Asteras Agiou Dimitriou (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division Women
Holbaek (W)
۳
۰
Hillerod G & I (W)
Finished
۱۶:۳۰
Midtfyn VK (W)
۲
۳
DSIO Odense (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Pre League Women
GS Panionios (W)
۰
۳
Ofa Apolonios (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitserien
Sollentuna
۳
۱
Uppsala
Finished
۱۷:۰۰
  Bulgaria Superliga Women
Slavia Sofia (W)
۳
۱
VK Varna-DKS (W)
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Sofia (W)
۳
۲
Maritza Plovdiv (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium EuroMillions League
Prefaxis Menen
۰
۰
Achel
inprogress
۲۳:۰۰
VC Haasrode Leuven
۰
۰
Axis Guibertin
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید