0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Vladislav Hampejs
۰
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۲:۰۰
Stanislav Dolejsi
۳
۰
Michal Regner
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Stanislav Dolejsi
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Postelt
۳
۰
Viktor Skokan
Finished
۰۳:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۰۲:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Josef Kutifel
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Jan Jablonovsky
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۱۱:۳۰
Lubos Protiva
۱
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۲:۰۰
Josef Koutnik
-
-
Ladislav Svanda
Finished
۰۲:۰۰
Josef Kutifel
۳
۱
Koubek Vojtech
Finished
۰۳:۰۰
Kamil Novak
۲
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Postelt
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۰۵:۰۰
Vladimir Postelt
۲
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۶:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Michal Regner
۰
۰
Martin Guk
inprogress
۱۲:۰۰
Ladislav Svanda
۲
۳
Josef Koutnik
Finished
۰۰:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۲
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۰۰
Vladislav Hampejs
۳
۱
Ondrej Svacha
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Svacha
۰
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۳۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Vidourek
Finished
۰۰:۳۰
Marek Holub
-
-
Marek Volny
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Ladislav Svanda
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Przeczek
-
-
Marek Volny
Finished
۰۲:۰۰
Jan Jablonovsky
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Postelt
۳
۲
Tonar Lukas
Finished
۰۳:۰۰
Jan Jablonovsky
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Tonar Lukas
Finished
۰۴:۳۰
Viktor Skokan
۱
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۳۰
Kamil Novak
۱
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۵:۰۰
Koubek Vojtech
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۰۵:۳۰
Tonar Lukas
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۵:۳۰
Josef Kutifel
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۶:۰۰
Tonar Lukas
۱
۳
Kamil Novak
Finished
۰۶:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Tomas Postelt
Finished
۰۶:۳۰
Viktor Skokan
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۷:۰۰
Kamil Novak
۳
۲
Jan Jablonovsky
Finished
۰۷:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Josef Kutifel
Finished
۰۷:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۰۸:۰۰
Tomas Varnushka
-
-
Vladimir Postelt
Finished
۰۸:۰۰
Zdenek Nevrtal
۳
۰
Jiri Pechacek
Finished
۱۰:۳۰
Oldrich Vrtal
۳
۲
Lukas Martinak
Finished
۱۰:۳۰
Petr Korp Sr.
-
-
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Filip Theodor
۰
۳
David Szotek
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Kadlec
۱
۳
Jaromir Cernik
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Pechacek
۳
۲
Vladimir Kadlec
Finished
۱۱:۳۰
Lukas Martinak
۳
۰
Filip Theodor
Finished
۱۱:۳۰
David Szotek
۱
۱
Oldrich Vrtal
inprogress
۱۲:۰۰
Jaromir Cernik
۱
۱
Zdenek Nevrtal
inprogress
۱۲:۰۰
Adam Barbora
-
-
Petr Korp Sr.
inprogress
۱۲:۰۰
  World TT-CUP
Marat Filip
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۰۱:۲۰
Marat Filip
۲
۳
Milos Frydl
Finished
۰۰:۲۰
Jan Hendrych
۳
۰
Petr Semrad
Finished
۰۰:۵۰
Jan Hendrych
۱
۳
Petr Semrad
Finished
۰۲:۲۰
Dmitri Rakel
۰
۳
Oskar Pukk
Finished
۱۰:۱۵
Aleksei Nikonorov
۳
۱
Dmitri Rakel
Finished
۱۰:۴۵
Vladislav Kalas
۱
۳
Martin Novak
Finished
۱۰:۵۰
Mart Kurvet
۱
۳
Oskar Pukk
Finished
۱۱:۱۵
Gustav Lomsky
۳
۱
Vladislav Kalas
Finished
۱۱:۲۰
Mart Kurvet
۳
۰
Dmitri Rakel
Finished
۱۱:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Martin Novak
Finished
۱۱:۵۰
  Europe TT Elite Series
Adam Dosz
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۰۰:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chodorski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۴۵
Josef Braun
۳
۲
Artur Grela
Finished
۰۱:۰۰
Miastowski Maksymilian
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۲:۳۵
Mateusz Repke
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۳:۱۵
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۳:۴۵
Damian Korczak
۳
۲
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۵۵
Szymon Twardowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۱۵
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۴۵
Damian Korczak
۱
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۳۰
Miastowski Maksymilian
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۰۷:۰۰
Makajew Maciej
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۷:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۸:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۹:۰۰
Damian Swierczek
۱
۳
Lukasz Nadolski
Finished
۰۹:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۱۰:۰۰
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Petr David
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۱:۰۰
Damian Swierczek
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۱:۴۵
Adrian Wiecek
۲
۰
Makajew Maciej
inprogress
۱۲:۰۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Rodion Pirveli
۲
۳
Roman Chuyko
Finished
۰۰:۰۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Roman Chuyko
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۳۰
Roman Chuyko
۲
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۰۲:۳۰
Roman Chuyko
۳
۲
Rodion Pirveli
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Roman Chuyko
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۴:۳۰
Rodion Pirveli
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۰۴:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۱
Roman Chuyko
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۵:۳۰
Igor Akimov
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Mykchailo Styranets
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Vadim Misevra
Finished
۱۰:۳۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۱۱:۳۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۱۱:۳۰
Sergey Buluy
۲
۰
Viktor Sharpay
inprogress
۱۲:۰۰
  Russia Liga Pro
Alexey Vlasov
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Staroverov
۳
۰
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۱۵
Ivan Pandur
۱
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Vadim Putilovsky
Finished
۰۱:۴۵
Roman Zelenskii
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Alexander Serebrennikov
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۱۵
Evgeny Makarenkov
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۴۵
Vladimir Staroverov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۰
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۱
Vadim Putilovsky
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۴۵
Evgeny Makarenkov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Roman Zelenskii
Finished
۰۵:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۰
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۵:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۴۵
Aleksandr Fedorov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۶:۴۵
Oleg Belugin
۱
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۰۰
Sergey Simonov
۳
۱
Vladimir Safonov
Finished
۰۹:۱۵
Savinsky Aleksandr
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۹:۱۵
Nikolay Pashkov
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Krikunov
۳
۲
Shulkov Maxim
Finished
۰۹:۴۵
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Pustoselov
۱
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Eremin
۱
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۱۵
Vladimir Safonov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۰:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۲
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۳۰
Vyacheslav Tsvetkov
۲
۳
Sergey Simonov
Finished
۱۰:۴۵
Shulkov Maxim
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Belugin
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۱۱:۰۰
Sergey Simonov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۱۵
Savinsky Aleksandr
۱
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Safonov
۰
۱
Vyacheslav Tsvetkov
inprogress
۱۱:۴۵
Vladimir Eremin
۱
۳
Shulkov Maxim
Finished
۱۱:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۲
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۰:۳۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۱:۱۰
  Hungary TT Trophy Hungary
Peter Sebestyen
۳
۱
Gyula Martinecz
Finished
۱۰:۳۰
Balint Krebs
۳
۲
Levente Krebs
Finished
۱۱:۱۵
Sebestyen Kovacs
۳
۱
David Molnar
Finished
۱۱:۳۰
  Europe European Championships Women Doubles
Samara E./Dragoman A.
۲
۰
Puchovanova N./Yilmaz O.
inprogress
۱۲:۰۰
Yu F./Shao J.
۲
۰
Labosova E./Kukulkova T.
inprogress
۱۲:۰۰
Xiao M./Diaconu A.
۱
۰
Piccolin G./Vivarelli D.
inprogress
۱۲:۰۰
Mischek K./Ho T. T.
۰
۱
Matelova H./Balazova B.
inprogress
۱۲:۰۰
Ni X./De Nutte S.
۲
۰
Vignjevic D./Lupulesku I.
inprogress
۱۲:۰۰
Polcanova S./Szocs B.
۱
۰
Bajor N./Partyka N.
inprogress
۱۲:۰۰
Muskantor R./Bergand F.
۱
۰
Bergstrom L./Kallberg C.
inprogress
۱۲:۰۰
Kaufmann A./Schreiner F.
۰
۱
Mittelham N./Winter S.
inprogress
۱۲:۰۰
  Belarus Liga Pro
Zhelobkovich Igor
۱
۱
Viktor Kozlov
inprogress
۱۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید