0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Challenger Ochsenhausen
Huzjak Josip
۱
۳
Sven Happek
Finished
۱۱:۴۰
Daniel Rinderer
۲
۳
Albert Vilardell
Finished
۱۲:۲۰
Dennis Klein
۳
۱
Simon Berglund
Finished
۱۴:۲۰
Simon Berglund
۳
۱
Daniel Rinderer
Finished
۱۵:۳۰
Amirreza Abbasi
۳
۱
Albert Vilardell
Finished
۰۰:۲۰
Amirreza Abbasi
۳
۰
Huzjak Josip
Finished
۱۳:۴۰
Dennis Klein
۳
۱
Mohammadali Rouintanesfahani
Cancelled
۱۱:۰۰
Simon Berglund
۳
۰
Sven Happek
Finished
۱۳:۰۰
Daniel Rinderer
۰
۳
Mohammadali Rouintanesfahani
Finished
۱۵:۰۰
Amirreza Abbasi
-
-
Dennis Klein
Finished
۱۶:۳۵
Daniel Rinderer
-
-
Amirreza Abbasi
Finished
۱۷:۳۰
Simon Berglund
-
-
Dennis Klein
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic Pro League
Tomas Varnushka
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Postelt
۳
۱
Josef Medek
Finished
۲۳:۳۰
Tonar Lukas
۳
۱
Milan Regner
Finished
۱۴:۳۰
Josef Kutifel
۱
۳
Viktor Skokan
Finished
۲۲:۰۰
Jan Berger
۱
۳
Kamil Novak
Finished
۰۷:۰۰
Ludek Vtelensky
۳
۲
Ondrej Kucirek
Finished
۰۷:۳۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۴:۰۰
Josef Koutnik
۲
۳
Jan Lovl
Finished
۱۴:۰۰
Milan Regner
۳
۱
Jan Jablonovsky
Finished
۱۵:۳۰
Petr Anton
۱
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۲۱:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۲۲:۰۰
Vlastimil Pecka
۳
۰
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۰:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۳۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Lovl
Finished
۱۲:۰۰
Ludek Madle
۳
۱
Martin Tacinec
Finished
۱۴:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۴:۳۰
Josef Kutifel
۳
۱
Martin Guk
Finished
۱۴:۳۰
Martin Guk
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۱۵:۳۰
Petr Anton
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۱۹:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۲۰:۳۰
Lukas Boruvka
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۲۲:۳۰
Ondrej Kucirek
۲
۳
Ludek Vtelensky
Finished
۰۳:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۲
Ludek Vtelensky
Finished
۰۴:۳۰
Ludek Vtelensky
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۶:۳۰
Kamil Novak
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۰۷:۳۰
Jan Lovl
۳
۰
Radek Fnukal
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Tomas Varnushka
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۲:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jiri Pozarsky
Finished
۱۳:۳۰
Jan Jablonovsky
۳
۰
Jan Knot
Cancelled
۱۵:۰۰
Jan Knot
۰
۳
Tonar Lukas
Finished
۱۶:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۲
Martin Pavliska
Cancelled
۲۰:۳۰
Petr Anton
۰
۳
Marcel Pikous
Finished
۲۱:۰۰
Josef Medek
۳
۱
Zdenek Bilek
Cancelled
۲۳:۰۰
Marek Roh
۱
۳
Jiri Neuman
Finished
۰۰:۰۰
Josef Shilgan
۱
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۰۰
Marek Zaskodny
۱
۳
Jan Dzida
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Neuman
۲
۳
Petr Svec
Finished
۰۰:۳۰
Jan Dzida
۳
۱
Adam Vitasek
Finished
۰۰:۳۰
Petr Vicherek
۱
۳
Marek Zaskodny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Marek Roh
Cancelled
۰۱:۰۰
Petr Korp Sr.
۳
۰
Vlastimil Pecka
Finished
۰۱:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Neuman
۳
۰
Marek Roh
Finished
۰۱:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۳۰
Adam Vitasek
۰
۳
Petr Vicherek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Korp Sr.
۳
۱
Vlastimil Pecka
Finished
۰۲:۰۰
Jan Dzida
۳
۲
Marek Zaskodny
Finished
۰۲:۰۰
Petr Bradach
۰
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۲:۰۰
Petr Svec
۳
۲
Petr Svoboda
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Novak
۱
۳
Milan Kolar
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Andrle
۰
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Milan Kolar
۳
۰
Jan Berger
Cancelled
۰۳:۳۰
Jan Varcl Jr.
۰
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۳۰
Kamil Novak
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۰۰
Jan Berger
۱
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Milan Kolar
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۰۰
Jan Varcl Jr.
۲
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۵:۳۰
Ondrej Kucirek
۰
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Andrle
۳
۱
Jan Berger
Cancelled
۰۶:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۰
Milan Kolar
Finished
۰۶:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۸:۰۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۰
Vaclav Moskor
Finished
۱۰:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Martin Tacinec
Finished
۱۰:۳۰
Vitezslav Malina
۲
۳
Josef Koutnik
Finished
۱۱:۰۰
Vlastimil Svatos
۰
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۱:۰۰
Petr Jochym
۳
۰
Lukas Stempak
Finished
۱۱:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Vlastimil Svatos
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Moskor
۳
۱
Petr Jochym
Finished
۱۱:۳۰
Radek Fnukal
۳
۲
Vitezslav Malina
Cancelled
۱۱:۳۰
Cesta Havrda
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۱۲:۰۰
Lukas Stempak
۱
۳
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۱۲:۰۰
Dalibor Velky Jnr.
۰
۳
Petr Jochym
Finished
۱۲:۳۰
Jan Lovl
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۱۲:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Moskor
۲
۳
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Pozarsky
۱
۳
Tomas Varnushka
Finished
۱۳:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Cesta Havrda
Finished
۱۳:۰۰
Radek Fnukal
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۳:۰۰
Vaclav Moskor
۳
۲
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۳۰
Cesta Havrda
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۳:۳۰
Radek Fnukal
۳
۰
Vitezslav Malina
Cancelled
۱۳:۳۰
Petr Jochym
۳
۱
Dalibor Velky Jnr.
Cancelled
۱۴:۰۰
Jakub Levicky
۳
۲
Ivo Palmi
Finished
۱۴:۳۰
Vitezslav Malina
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۵:۰۰
Zbynek Zientek
۳
۱
Vasil Stempak
Finished
۱۵:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Viktor Skokan
Finished
۱۵:۰۰
Vlastimil Kaisler
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۱۵:۳۰
Ivo Palmi
۱
۳
Zbynek Zientek
Finished
۱۵:۳۰
Vasil Stempak
۱
۲
Jakub Levicky
Finished
۱۶:۰۰
Viktor Skokan
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۱۶:۰۰
Josef Koutnik
۰
۰
Jan Manhal Jr
Finished
۱۶:۰۰
Jan Manhal Jr
-
-
Vitezslav Malina
Finished
۱۶:۳۰
Tonar Lukas
-
-
Jan Jablonovsky
Finished
۱۶:۳۰
Josef Kutifel
-
-
Eric Maresh
Finished
۱۶:۳۰
Jakub Levicky
-
-
Zbynek Zientek
Finished
۱۶:۳۰
Milan Regner
-
-
Jan Knot
Finished
۱۷:۰۰
Martin Guk
-
-
Viktor Skokan
Finished
۱۷:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Vasil Stempak
Finished
۱۷:۰۰
Vlastimil Kaisler
-
-
Josef Koutnik
Finished
۱۷:۰۰
Josef Kutifel
-
-
Martin Guk
Finished
۱۷:۳۰
Vitezslav Malina
-
-
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۷:۳۰
Jan Jablonovsky
-
-
Jan Knot
Finished
۱۷:۳۰
Ivo Palmi
-
-
Vasil Stempak
Finished
۱۷:۳۰
Zbynek Zientek
-
-
Jakub Levicky
Finished
۱۸:۰۰
Josef Koutnik
-
-
Jan Manhal Jr
Finished
۱۸:۰۰
Eric Maresh
-
-
Viktor Skokan
Finished
۱۸:۰۰
Tonar Lukas
-
-
Milan Regner
Finished
۱۸:۰۰
Martin Kowalik
-
-
Petr Anton
Finished
۱۸:۳۰
Kamil Kleprlik
-
-
Radim Uhlar
Finished
۱۸:۳۰
Michal Zobac
-
-
Dominik Lengal
Finished
۱۸:۳۰
Jan Kanera
-
-
Josef Shilgan
Finished
۱۸:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Marcel Pikous
Finished
۱۹:۰۰
Martin Pavliska
۳
۱
Frantisek Skacelik
Finished
۱۹:۰۰
Martin Mastera
۱
۳
Oldrich Stehlik
Finished
۱۹:۰۰
Josef Kutifel
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۱۹:۰۰
Josef Shilgan
۲
۳
Josef Kutifel
Finished
۱۹:۳۰
Dominik Lengal
۳
۲
Martin Mastera
Cancelled
۱۹:۳۰
Radim Uhlar
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۱۹:۳۰
Marcel Pikous
۰
۳
Martin Kowalik
Finished
۲۰:۰۰
Viktor Skokan
۱
۳
Jan Kanera
Finished
۲۰:۰۰
Frantisek Skacelik
۰
۳
Kamil Kleprlik
Finished
۲۰:۰۰
Oldrich Stehlik
۳
۲
Michal Zobac
Finished
۲۰:۰۰
Jan Kanera
۰
۳
Josef Kutifel
Finished
۲۰:۳۰
Michal Zobac
۳
۱
Martin Mastera
Finished
۲۰:۳۰
Radim Uhlar
۱
۳
Frantisek Skacelik
Finished
۲۱:۰۰
Dominik Lengal
۱
۳
Oldrich Stehlik
Finished
۲۱:۰۰
Josef Shilgan
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۲۱:۰۰
Michal Zobac
۳
۱
Martin Mastera
Finished
۲۱:۳۰
Jan Kanera
۳
۰
Josef Shilgan
Finished
۲۱:۳۰
Martin Pavliska
۲
۳
Frantisek Skacelik
Finished
۲۱:۳۰
Oldrich Stehlik
۳
۱
Dominik Lengal
Finished
۲۲:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۰
Radim Uhlar
Finished
۲۲:۰۰
Karel Hons
۲
۳
Ales Krejci
Finished
۲۲:۳۰
Roman Polovka
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۲۳:۰۰
Dominik Muller
۳
۱
Dalibor Kolek
Finished
۲۳:۰۰
Petr Masa
۳
۲
Bohumil Zadina
Finished
۲۳:۰۰
Ales Krejci
۲
۳
Petr Masa
Finished
۲۳:۳۰
  World TT-CUP
Serhii Boiko
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۲۰
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۵۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۲۵
Roman Rybachuk
۱
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۵۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۲:۲۵
Kozyr Ivan
۳
۲
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۲:۲۵
Igor Maksymchuk
۳
۰
Yury Abroskin
Finished
۱۳:۲۰
Serhii Boiko
۲
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۵:۲۰
Ilya Semenyuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۲۵
Yuryi Shchepanskyi
۲
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۳۵
Davyd Symonchuk
۳
۲
Sergey Tsybulin
Finished
۱۲:۳۵
Serhii Boiko
۰
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۳:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۳:۵۵
Vladislav Kalugin
۳
۰
Sergey Tsybulin
Finished
۱۴:۳۵
Illia Udod
۳
۱
Serhii Rutskyi
Finished
۲۰:۴۰
Petr Dvorak
۰
۳
Tomas Beran
Finished
۰۰:۵۰
Sergii Lugovskyi
۳
۲
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۲۵
Dmitriy Baystryuchenko
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۰:۲۵
Serhii Boiko
۳
۲
Vitalii Vovk
Finished
۱۰:۵۰
Yury Abroskin
۳
۱
Mykola Kyselyov
Finished
۱۱:۰۰
Andrii Baklykov
۳
۱
Sergey Tsybulin
Finished
۱۱:۰۵
Denys Scherbak
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۱:۵۰
Igor Maksymchuk
۳
۲
Mykola Kyselyov
Cancelled
۱۲:۱۰
Oleksandr Shkurupii
۰
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۲:۵۰
Yuryi Shchepanskyi
۰
۳
Vladislav Kalugin
Finished
۱۳:۳۵
Yury Abroskin
۳
۱
Mykola Kyselyov
Finished
۱۴:۳۰
Yury Abroskin
۱
۲
Serhii Poliakov
Finished
۱۶:۱۵
Kotik Andrei
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۹:۰۰
Serhij Maksymiv
۳
۲
Andrey Zenyuk
Cancelled
۱۹:۱۰
Kalyniuk Dmytro
۲
۳
Ihor Solomianyi
Finished
۲۰:۰۵
Kotik Andrei
۲
۳
Dmitriy Vahta
Finished
۲۱:۰۰
Igor Sukovaty
۳
۰
Denis Nemchenko
Finished
۲۱:۲۵
Nechyporuk Vadym
۳
۱
Dmitriy Vahta
Finished
۲۲:۰۰
Marek Kulisek
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۲۳:۵۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۲۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۵:۲۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Sergey Tsybulin
Finished
۱۰:۰۵
Toomas Libene
۳
۲
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۰:۱۵
Davyd Symonchuk
۳
۱
Vladislav Kalugin
Finished
۱۰:۳۵
Kozyr Ivan
۲
۳
Alexandr Semenets
Finished
۱۰:۵۵
Denis Kebalo
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۱:۲۰
Vladislav Ivanchatenko
۲
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۱:۲۵
Igor Maksymchuk
۱
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۱:۳۵
Jose Rosas
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۲:۴۰
Yury Abroskin
۲
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۲:۴۵
Stanislav Strogov
۰
۳
Aleksandr Smirnov
Finished
۱۲:۴۵
Michal Nemec
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۱۲:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۲
Alexandr Semenets
Finished
۱۲:۵۵
Andrii Baklykov
۳
۲
Davyd Symonchuk
Finished
۱۳:۰۵
Andrii Baklykov
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۴:۰۵
Denys Scherbak
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۴:۲۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۴:۵۰
Vitalii Vovk
۳
۲
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۴:۵۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۵۵
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۵:۵۰
Ruzicka Josef
۰
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۶:۲۰
Ivanov Ruslan
۳
۲
Igor Sukovaty
Finished
۱۹:۲۵
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Dmitriy Vahta
Finished
۱۹:۳۰
Kotik Andrei
۳
۱
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۰:۰۰
Ivanov Ruslan
۱
۳
Denis Nemchenko
Finished
۲۰:۲۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Igor Sukovaty
Finished
۲۰:۲۵
Sergey Skachenko
۳
۲
Ivanov Ruslan
Finished
۲۱:۲۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Kotik Andrei
Finished
۲۳:۰۰
Carlos Beteta
۳
۲
Federico J Redondo
Finished
۰۰:۱۰
Tomas Havlicek
۳
۱
Ezr Vaclav
Finished
۰۰:۲۰
Tomas Havlicek
۱
۳
Petr Dvorak
Finished
۰۱:۲۰
Ezr Vaclav
۰
۳
Tomas Beran
Finished
۰۲:۲۰
Roman Rybachuk
۳
۰
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Marcin Motyka
۳
۱
Miller Montealegre
Finished
۰۳:۳۰
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۵۵
Kotlyarevskiy Semen
۳
۰
Miller Montealegre
Finished
۰۴:۰۰
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۵۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۵:۵۵
Serhii Boiko
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۰۹:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۰۹:۲۵
Denys Scherbak
۳
۱
Vitalii Vovk
Finished
۰۹:۵۰
Andrii Zaitsev
۳
۲
Alexandr Semenets
Finished
۰۹:۵۵
Oleksandr Shkurupii
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۰:۲۰
Mykola Kyselyov
۱
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۰:۲۵
Victor Sanchez
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۰:۴۰
Aleksandr Smirnov
۳
۱
Toomas Libene
Finished
۱۰:۴۵
Lukas Pour
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۰:۵۰
Jesus Martin
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۱:۱۰
Stanislav Strogov
۳
۱
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۱:۱۵
Michal Nemec
۰
۳
Lukas Pour
Finished
۱۱:۲۰
Jose Rosas
۰
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۱:۴۰
Stanislav Strogov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۱:۴۵
Radek Libovicky
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۱۱:۵۰
Andrii Zaitsev
۱
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۱:۵۵
Andrii Baklykov
۳
۰
Vladislav Kalugin
Finished
۱۲:۰۵
Victor Sanchez
۳
۰
Jesus Martin
Finished
۱۲:۱۰
Aleksandr Smirnov
۳
۲
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۲:۱۵
Radek Libovicky
۳
۲
Lukas Pour
Finished
۱۲:۲۰
Jesus Martin
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۳:۱۰
Radek Libovicky
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۱۳:۲۰
Denys Scherbak
۳
۰
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۳:۲۰
Andrii Zaitsev
۰
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۳:۲۵
Jose Rosas
۲
۳
Jesus Martin
Finished
۱۳:۴۰
Aleksandr Smirnov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۳:۴۵
Mykola Kyselyov
۰
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۳:۵۵
Victor Sanchez
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۴:۱۰
Michal Nemec
۱
۳
Radek Libovicky
Finished
۱۴:۲۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۴:۲۵
Jose Rosas
۱
۳
Victor Sanchez
Finished
۱۴:۴۰
Igor Maksymchuk
۳
۰
Serhii Poliakov
Finished
۱۵:۰۵
Jesus Rodriguez
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۵:۱۰
Martin Dolezal
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۵:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Andrii Zaitsev
Finished
۱۵:۲۵
Andrii Baklykov
۲
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۵:۳۵
Igor Maksymchuk
۳
۰
Mykola Kyselyov
Finished
۱۵:۴۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۵:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۱
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۵:۵۵
Ihor Solomianyi
۲
۲
Artem Trofymchuk
Finished
۱۶:۰۵
Enrique Limonta
۲
۱
Victor Sanchez
Finished
۱۶:۱۰
Denis Kebalo
۰
۱
Vitalii Vovk
Finished
۱۶:۲۰
Vladislav Ivanchatenko
۰
۰
Alexandr Semenets
Finished
۱۶:۲۵
Vladimir Ivasiv
-
-
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۶:۳۵
Serhii Rutskyi
-
-
Andrey Zenyuk
Finished
۱۶:۴۰
Igor Maksymchuk
-
-
Yury Abroskin
Finished
۱۶:۵۰
Martin Dolezal
-
-
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۶:۵۰
Kalyniuk Dmytro
-
-
Artem Trofymchuk
Finished
۱۷:۰۵
Serhij Maksymiv
-
-
Nazarii Haievyi
Finished
۱۷:۱۰
Ruzicka Josef
-
-
Martin Dolezal
Finished
۱۷:۲۰
Denis Kebalo
-
-
Denys Scherbak
Finished
۱۷:۲۰
Dmitriy Baystryuchenko
-
-
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۷:۲۵
Nazarii Hrytsyienko
-
-
Dmitriy Vahta
Finished
۱۷:۳۰
Ihor Solomianyi
-
-
Vladimir Ivasiv
Finished
۱۷:۳۵
Illia Udod
-
-
Andrey Zenyuk
Finished
۱۷:۴۰
Evgeniy Pismenny
-
-
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۷:۵۰
Kozyr Ivan
-
-
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۷:۵۵
Nechyporuk Vadym
-
-
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۸:۰۰
Kalyniuk Dmytro
-
-
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۸:۰۵
Serhii Rutskyi
-
-
Serhij Maksymiv
Finished
۱۸:۱۰
Sergey Skachenko
-
-
Denis Nemchenko
Finished
۱۸:۲۰
Ctibor Zaplatilek
-
-
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۰
Ivanov Ruslan
-
-
Andrey Chermensky
Finished
۱۸:۲۵
Kotik Andrei
۲
۳
Dmitriy Vahta
Finished
۱۸:۳۰
Vladimir Ivasiv
-
-
Artem Trofymchuk
Finished
۱۸:۳۵
Illia Udod
-
-
Nazarii Haievyi
Finished
۱۸:۴۰
Pavel Skopek
۳
۲
Martin Sulc
Finished
۱۸:۵۰
Igor Sukovaty
-
-
Denis Vakulenko
Finished
۱۸:۵۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Andrey Chermensky
Finished
۱۸:۵۵
Kalyniuk Dmytro
۳
۲
Vladimir Ivasiv
Cancelled
۱۹:۰۵
Matej Beran
۲
۳
Pavel Skopek
Finished
۱۹:۲۰
Denis Vakulenko
۳
۲
Denis Nemchenko
Finished
۱۹:۲۰
Ihor Solomianyi
۰
۳
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۹:۳۵
Illia Udod
۰
۳
Serhij Maksymiv
Finished
۱۹:۴۰
David Jicha
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۱۹:۵۰
Sergey Skachenko
۳
۲
Denis Vakulenko
Finished
۱۹:۵۰
Igor Sukovaty
۳
۱
Andrey Chermensky
Finished
۱۹:۵۵
Serhii Rutskyi
۱
۳
Nazarii Haievyi
Finished
۲۰:۱۰
David Jicha
۰
۳
Pavel Skopek
Finished
۲۰:۲۰
Dmitriy Vahta
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۰:۳۰
Yaroslav Vorsulyak
۳
۰
Artem Trofymchuk
Finished
۲۰:۳۵
Matej Beran
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۲۰:۵۰
Ivanov Ruslan
۳
۲
Denis Vakulenko
Finished
۲۰:۵۰
Andrey Chermensky
۰
۳
Denis Nemchenko
Finished
۲۰:۵۵
Kalyniuk Dmytro
۲
۳
Artem Trofymchuk
Finished
۲۱:۰۵
Nazarii Haievyi
۱
۳
Andrey Zenyuk
Cancelled
۲۱:۱۰
David Jicha
۳
۱
Matej Beran
Finished
۲۱:۲۰
Nechyporuk Vadym
۰
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۱:۳۰
Yaroslav Vorsulyak
۳
۰
Ihor Solomianyi
Finished
۲۱:۳۵
Illia Udod
۳
۱
Andrey Zenyuk
Cancelled
۲۱:۴۰
Denis Vakulenko
۰
۳
Andrey Chermensky
Finished
۲۱:۵۰
Matej Beran
۰
۳
Martin Sulc
Cancelled
۲۱:۵۰
Nazarii Haievyi
۲
۳
Serhij Maksymiv
Finished
۲۲:۱۰
Pavel Skopek
۲
۳
David Jicha
Finished
۲۲:۲۰
Kotik Andrei
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۲:۳۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۲۲:۵۰
Petr Moravec
۳
۰
Petr Kotrbaty
Finished
۲۳:۲۰
  Slovenia WTT Feeder Otocec, Doubles
Cho D./Jang W.
۳
۲
Togami S./Yoshimura M.
Finished
۲۰:۰۵
Shinozuka H./Oikawa M.
۰
۳
An J./Cho S.
Finished
۲۰:۰۵
  Slovenia WTT Feeder Otocec Women, Doubles
Balazova B./Matelova H.
۳
۱
Kuai M./Chen Y.
Finished
۱۹:۳۰
Zhu C./Doo H.K.
۳
۰
Tomanovska K./Blaskova Z.
Finished
۱۹:۳۰
Sen P./Mukherjee A.
۳
۱
Madarasz D./Pota G.
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia WTT Feeder Otocec
Jaehyun An
۴
۱
Guodong Liang
Finished
۱۴:۳۵
Daniel Habesohn
۳
۴
Beixun Zeng
Finished
۱۸:۴۵
Marek Badowski
۴
۰
Filip Zeljko
Finished
۲۲:۰۰
Yaroslav Zhmudenko
۰
۴
Peng Xiang
Finished
۱۴:۳۵
Siu Hang Lam
۰
۴
Chen Yuanyu
Finished
۱۴:۳۵
Shidong Lin
۴
۱
Man Ho Kwan
Cancelled
۱۴:۳۵
Daeseong Cho
۴
۱
Vitor Ishiy
Finished
۱۵:۲۰
Woojin Jang
۴
۰
Amin Ahmadian
Finished
۱۵:۲۰
Seungmin Cho
۴
۳
Marcos Freitas
Finished
۱۸:۰۰
Andrej Gacina
-
-
Marek Badowski
Finished
۱۸:۰۰
Borna Petek
-
-
Lubomir Jancarik
Finished
۱۸:۰۰
Ali Alkhadrawi
-
-
Benedek Olah
Finished
۱۸:۰۰
Maciej Kubik
۴
۱
Tomislav Pucar
Cancelled
۱۸:۴۵
Nima Alamian
۴
۱
Lubomir Pistej
Finished
۱۸:۴۵
Nima Alamian
۱
۴
Benedek Olah
Finished
۲۲:۰۰
Chen Yuanyu
۰
۴
Maciej Kubik
Cancelled
۲۲:۰۰
Woojin Jang
-
-
Lubomir Jancarik
Cancelled
۲۲:۱۰
Jaehyun An
۴
۳
Daeseong Cho
Cancelled
۲۲:۵۵
Beixun Zeng
۰
۴
Peng Xiang
Cancelled
۲۲:۵۵
Mizuki Oikawa
۲
۴
Seungmin Cho
Finished
۲۲:۵۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Sergey Korobeinik
۱
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۰۰
Mykhaylo Myronchenko
۱
۳
Dmitriy Bortsov
Finished
۰۰:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۳۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Dmitriy Bortsov
Finished
۰۱:۰۰
Oleksandr Liushnia
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۳۰
Mykhaylo Myronchenko
۳
۰
Dmitry Yurkov
Cancelled
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۴:۳۰
Andrey Burdakov
-
-
Marchenko Sergey
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Andreev
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Cancelled
۰۹:۰۰
Artyom Doroshenko
۳
۲
Vitaliy Krokhmal
Cancelled
۰۹:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۹:۳۰
Oleg Andreev
۳
۲
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
Artyom Doroshenko
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۰:۰۰
Maxim Butkov
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۰:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Cancelled
۱۱:۰۰
Artyom Doroshenko
۲
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۱:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۱:۳۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۱:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۱
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۱۲:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Oleg Andreev
Cancelled
۱۲:۰۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۲:۳۰
Mukha Taras
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۱۲:۳۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Artyom Doroshenko
Cancelled
۱۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Oleg Andreev
Cancelled
۱۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۱۳:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۲
Maxim Butkov
Finished
۱۳:۳۰
Maxim Butkov
۳
۱
Artyom Doroshenko
Finished
۱۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۱۴:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۴:۳۰
Igor Akimov
۳
۲
Sergey Korobeinik
Cancelled
۱۵:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۱
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۵:۰۰
Oleksandr Liushnia
-
-
Sergey Korobeinik
Finished
۱۶:۳۰
Yan Krol
-
-
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۶:۳۰
Igor Akimov
-
-
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۷:۰۰
Dmitry Yurkov
-
-
Yan Krol
Finished
۱۷:۰۰
Dmitriy Bortsov
-
-
Dmitry Yurkov
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Korobeinik
-
-
Igor Akimov
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Oleksandr Liushnia
Cancelled
۱۹:۳۰
Dmitriy Bortsov
۳
۲
Yan Krol
Finished
۱۹:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۲۰:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Igor Akimov
Cancelled
۲۰:۰۰
Anton Yolkin
۳
۰
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۱:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۲۱:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Konstantyn Kirsanov
Cancelled
۲۲:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۲
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۲:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۲۳:۰۰
Rodion Pirveli
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۲۳:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۳:۳۰
  Belarus Liga Pro
Vladimir Murashko
۱
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۰۰:۰۰
Andrei Bairakov
۳
۲
Viktor Anishchenko
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Anishchenko
۳
۲
Maksim Busov
Finished
۱۰:۳۰
Andrei Bairakov
۲
۳
Maksim Busov
Finished
۱۱:۳۰
Aleksandr Vanagel
۳
۲
Kirill Shurapov
Finished
۱۴:۰۰
Valerii Bykh
۱
۳
Aleksandr Vanagel
Finished
۱۴:۳۰
Valerii Bykh
۰
۳
Kirill Shurapov
Finished
۱۶:۰۰
Aleksandr Glushko
-
-
Vladimir Koshel
Finished
۱۷:۳۰
Viktor Smirnov
۰
۳
Aleksandr Glushko
Finished
۱۹:۰۰
Vladimir Koshel
۳
۱
Viktor Smirnov
Finished
۲۰:۰۰
  Europe TT Elite Series
Karol Dzida
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۰:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Artur Grela
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Maslowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۰:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Petr David
Finished
۰۱:۰۰
Szymon Radlo
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۱۵
Jakub Wozniak
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۴۵
Igor Misztal
۳
۲
Szymon Marciniak
Finished
۰۲:۰۰
Karol Dzida
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Maslowski
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۲:۴۵
Jakub Wozniak
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Igor Misztal
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Karol Dzida
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۴:۰۰
Mariusz Koczyba
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Wozniak
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۱۵
Igor Misztal
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۳۰
Karol Dzida
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۶:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۳۰
Igor Misztal
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Szymon Marciniak
Finished
۰۸:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۹:۴۵
Antoni Witkowski
۰
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Wozniak
۱
۳
Daniel Lis
Cancelled
۱۰:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۰:۳۰
Igor Misztal
۳
۲
Szymon Marciniak
Finished
۱۰:۴۵
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۱۱:۱۵
Antoni Witkowski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۱:۳۰
Szymon Marciniak
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۴۵
Igor Misztal
۳
۲
Daniel Lis
Finished
۱۲:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۲:۳۰
Jakub Wozniak
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Cancelled
۱۲:۴۵
Jakub Kosowski
۲
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۳:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Igor Misztal
Finished
۱۳:۱۵
Antoni Witkowski
۲
۳
Adrian Wiecek
Cancelled
۱۳:۳۰
Szymon Marciniak
۰
۳
Daniel Lis
Finished
۱۳:۴۵
Jakub Wozniak
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۱۴:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۱۴:۴۵
Daniel Lis
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Cancelled
۱۵:۱۵
Jakub Stecyszyn
۲
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Wozniak
۳
۱
Szymon Marciniak
Cancelled
۱۵:۴۵
Igor Misztal
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۶:۱۵
Adrian Wiecek
-
-
Michal Malachowski
Finished
۱۶:۳۰
Maciej Podsiadlo
-
-
Daniel Lis
Finished
۱۶:۴۵
Antoni Witkowski
-
-
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۷:۰۰
Michal Malachowski
-
-
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۸:۰۰
Antoni Witkowski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۹:۰۰
Michal Malachowski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۲۰:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۲۱:۰۰
Michal Malachowski
۰
۳
Antoni Witkowski
Cancelled
۲۱:۳۰
Adrian Wiecek
۲
۳
Antoni Witkowski
Finished
۲۲:۳۰
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Matkowski Jakub
Finished
۲۲:۴۵
Michal Malachowski
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۲۳:۰۰
Jaroslaw Rolak
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۲۳:۱۵
Michal Minda
۳
۲
Kamil Duniec
Finished
۲۳:۴۵
  Russia Liga Pro
Andrey Shmakov
۲
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۰:۳۰
Kirill Malahov
۳
۱
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Zirin
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Shagarov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۲
۳
Dmitry Bakalin
Cancelled
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۲:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۱۵
Kirill Malahov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Zirin
۲
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Shagarov
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Cancelled
۰۲:۴۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۰۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۳:۱۵
Aleksey Kazakov
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Anatoly Ilin
Cancelled
۰۳:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Roman Astreev
۰
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۳:۴۵
Lopatin Sergey
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۴:۰۰
Dmitry Bakalin
۱
۳
Aleksey Zirin
Cancelled
۰۴:۱۵
Ilyas Shakirov
۲
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۴:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Cancelled
۰۴:۴۵
Igor Mihaylov
۳
۲
Aleksey Kazakov
Finished
۰۴:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۵:۰۰
Ilyas Shakirov
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Roman Astreev
Finished
۰۵:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۵:۳۰
Aleksey Kazakov
۳
۱
Aleksey Zirin
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۵:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۰
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Kolmin
۳
۲
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۴۵
Sergey Nikulin
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۹:۴۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۰
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۰:۱۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Muslikov
۳
۰
Aleksandr Gusev
Finished
۱۰:۴۵
Yaroslav Troyanov
۳
۰
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۱:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Sergey Nikulin
Cancelled
۱۱:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۱۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Sergey Muslikov
Finished
۱۱:۴۵
Vladimir Zhigalov
-
-
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Klavdenkov
۲
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۲:۱۵
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۲:۴۵
Sergey Muslikov
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۱۲:۴۵
Vladimir Dakhin
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۳:۰۰
Dmitry Bogdanov
۱
۳
Vitaly Demchenko
Finished
۱۳:۱۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۳:۳۰
Dmitriy Emec
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۱۳:۴۵
Anton Boev
۳
۱
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۳:۴۵
Valery Kutin
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۱۴:۰۰
Vitaly Demchenko
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۱۴:۱۵
Sergey Gushchin
۳
۰
Vladimir Dakhin
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۱
۳
Aleksey Lobanov
Cancelled
۱۴:۴۵
Vladimir Dakhin
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۱۵:۰۰
Aleksey Lobanov
۲
۳
Anton Boev
Finished
۱۵:۱۵
Dmitry Bogdanov
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۱۵:۱۵
Valery Kutin
۲
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۵:۳۰
Vitaly Demchenko
۲
۱
Vladimir Staroverov
Finished
۱۵:۴۵
Vitaly Demchenko
-
-
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۶:۴۵
Igor Meteleshko
-
-
Mikhail Gusev
Finished
۱۷:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
-
-
Sergey Panevin
Finished
۱۷:۱۵
Sergey Lanovenko
-
-
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۷:۳۰
Orlov Oleg
-
-
Bolokhov Anton
Finished
۱۷:۴۵
Vladimir Safonov
-
-
Stepan Dolbilin
Finished
۱۷:۴۵
Mikhail Gusev
-
-
Sergey Lanovenko
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Panevin
-
-
Vladimir Safonov
Finished
۱۸:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۲
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۸:۳۰
Stepan Dolbilin
۲
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۸:۴۵
Bolokhov Anton
-
-
Evgeny Voronkov
Finished
۱۸:۴۵
Igor Meteleshko
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۱۹:۰۰
Evgeny Voronkov
۳
۱
Orlov Oleg
Finished
۱۹:۱۵
Andrey Yurevich Lisov
۳
۰
Vladimir Safonov
Finished
۱۹:۱۵
Mikhail Gusev
۳
۰
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۹:۳۰
Sergey Panevin
۲
۳
Stepan Dolbilin
Finished
۱۹:۴۵
Orlov Oleg
۲
۳
Bolokhov Anton
Finished
۲۰:۱۵
Vladimir Safonov
۳
۲
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۲۰:۴۵
Alexander Frolov
۰
۳
Stashkovsky Gleb
Finished
۲۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Maksim Lomakin
Finished
۲۱:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۲۱:۳۰
Ivan Moshkov
۰
۳
Maksim Ilichev
Finished
۲۱:۴۵
Alexander Chencov
۳
۲
Semyon Korolev
Cancelled
۲۱:۴۵
Stashkovsky Gleb
۲
۳
Alexander Chencov
Finished
۲۲:۱۵
Maksim Lomakin
۰
۳
Ivan Moshkov
Finished
۲۲:۱۵
Andrey Zabrodin
۳
۱
Sergey Puzyrev
Finished
۲۲:۳۰
Semyon Korolev
۰
۳
Alexander Frolov
Finished
۲۲:۴۵
Sergey Puzyrev
۳
۱
Aleksandr Fedorov
Finished
۲۳:۰۰
Alexander Frolov
۳
۲
Alexander Chencov
Finished
۲۳:۱۵
Stashkovsky Gleb
۱
۳
Semyon Korolev
Finished
۲۳:۴۵
Maksim Lomakin
۳
۱
Maksim Ilichev
Finished
۲۳:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۱:۳۰
Armen Darbinyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۱۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۶:۳۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۷:۳۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۸:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۹:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Gevorg Abrahamyan
Cancelled
۰۹:۵۰
Ernest Apriyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۵:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۱۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۲۲:۳۰
  Czech Republic TT Star Series
Patrick Klos
۳
۰
Krystof Prida
Finished
۱۰:۳۰
David Prusa
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۱:۴۰
Tibor Spanik
۳
۲
Miroslav Sklensky
Cancelled
۱۲:۱۵
David Prusa
۳
۱
Tomas Koldas
Finished
۱۳:۱۵
Miroslav Sklensky
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۱۳:۴۵
Tibor Spanik
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۴:۱۵
Patrick Klos
۳
۱
David Prusa
Finished
۱۴:۴۵
Tibor Spanik
۳
۲
Tomas Koldas
Cancelled
۱۵:۴۵
Miroslav Sklensky
۲
۳
Josef Braun
Finished
۱۶:۱۵
Patrick Klos
-
-
Tibor Spanik
Finished
۱۷:۱۵
Josef Braun
-
-
Krystof Prida
Finished
۱۷:۴۵
Miroslav Sklensky
-
-
Tomas Koldas
Finished
۱۸:۱۵
  World TT Trophy
Levente Both
۰
۳
Viktor Sipos
Finished
۱۵:۴۵
  Slovenia WTT Feeder Otocec Women
Swastika Ghosh
-
-
Miu Hirano
Finished
۱۶:۵۰
Tania Plaian
-
-
Wing Nam Ng
Finished
۱۶:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید