0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
۰
۰
Dundalk FC
Finished
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers FC
۱
۰
Bohemian FC Dublin
Finished
۲۳:۱۵
UCD
۰
۱
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Drogheda United
۰
۰
Sligo Rovers FC
Finished
۲۳:۱۵
Finn Harps FC
۲
۲
St Patrick's Athletic
Finished
۲۳:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Sao Paulo FC
۱
۰
Palmeiras
Cancelled
۰۳:۳۰
Fluminense RJ
۲
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۲:۳۰
  Ireland 1. Division
Galway United
۰
۰
Treaty United
Finished
۲۳:۱۵
Waterford FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۲۳:۱۵
Cork City FC
۱
۰
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Wexford FC
۲
۱
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
Finished
۰۱:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Denmark (W)
۲
۱
Brazil (W)
Finished
۲۱:۳۰
England (W)
۵
۱
Netherlands (W)
Finished
۲۳:۳۰
Serbia (W)
۰
۵
Japan (W)
Finished
۲۲:۱۵
Germany (W)
۷
۰
Switzerland (W)
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay (W)
۵
۰
Bolivia (W)
Cancelled
۰۲:۳۰
North Macedonia (W)
۳
۱
Kosovo (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Copa Argentina
Atletico Tucuman
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۳۵
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Guatemala U20
۲
۱
Aruba U20
Finished
۰۰:۳۰
Panama U20
۰
۰
El Salvador U20
Finished
۰۵:۰۰
Mexico U20
۰
۰
Haiti U20
Finished
۰۷:۰۰
  Brazil Serie B
AA Ponte Preta
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۵:۰۰
CS Alagoano
۱
۱
Gremio RS
Finished
۰۵:۰۰
  Europe European Championship U19 Group A
Romania U19
۰
۱
Slovakia U19
Finished
۲۰:۰۰
France U19
۴
۱
Italy U19
Finished
۲۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۱:۳۰
Guairena FC
۰
۰
Tacuary
Finished
۰۳:۴۵
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne Knights
۱
۱
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۰
۰
Hume City
Finished
۱۵:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۲
۳
Undrið FF
Finished
۲۳:۴۵
B36 Torshavn II
۱
۲
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
Finished
۲۳:۳۰
  Jamaica Premier League
Cavaliers FC
۲
۱
Mount Pleasant FC
Finished
۰۲:۳۰
Arnett Gardens FC
۱
۲
Harbour View FC
Finished
۰۵:۰۰
  Jordan Jordan League
Al-Ramtha
۰
۳
Shabab AL Ordun
Finished
۲۲:۰۰
Sahab SC
۱
۱
Al Aqaba
Cancelled
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild
UMF Selfoss
۲
۰
Fjolnir Reykjavik
Cancelled
۲۳:۴۵
  World Friendly Club Matches
NK Bravo
۱
۲
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۲
NS Mura
Finished
۲۰:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۱
PFC CSKA Sofia
Finished
۲۰:۳۰
SV Horn
۲
۲
SC Magna Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۳۰
Partizan Belgrade
۰
۱
CFR 1907 Cluj
Finished
۲۰:۰۰
VfB Stuttgart II
۳
۲
FC Augsburg II
Finished
۲۰:۳۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۱
۲
SV Lafnitz
Finished
۲۱:۰۰
UFC Fehring
۶
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۱:۳۰
KP Legia Warszawa
۰
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
Falkirk FC
۱
۴
Kilmarnock
Finished
۲۳:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۰۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Schaffhausen
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Pulawy
۳
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۲۰:۳۰
SKU Amstetten
۲
۴
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
Marchfeld Donauauen
۴
۰
TWL Elektra
Finished
۲۱:۳۰
FK Rubin Kazan
۵
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۶:۳۰
KS Gornik Zabrze
۲
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Moscow
۰
۲
Veles Moscow
Finished
۲۰:۳۰
KVC Westerlo
۵
۲
KAA Gent
Finished
۱۴:۰۰
Hibernian FC
۱
۲
Floriana FC
Finished
۲۲:۳۰
Septemvri Sofia
۱
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۸:۳۰
Dunaujvaros Palhalma
۰
۵
MOL Fehervar FC
Finished
۱۹:۳۰
FC UTA Arad
۵
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
HNK Rijeka
۶
۰
NK Brinje Grosuplje
Finished
۲۱:۳۰
FK Neftohimik 1986 Burgas
۱
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۳:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۵
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۳
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۲
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۳۰
VfB Auerbach
۱
۳
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۲۱:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۱۴:۰۰
FC Vaduz
۰
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۷:۳۰
FC Juniors OO
-
-
FK Austria Wien II
Finished
۱۹:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
KRC Harelbeke
۵
۳
KV Oostende
Finished
۲۱:۳۰
Kickers Emden
۰
۵
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۲۲:۰۰
Kelty Hearts
۰
۱
Partick Thistle
Finished
۲۳:۱۵
  Gambia GFA Premier League
Gamtel FC
۱
۱
Gambia Armed Forces FC
Finished
۲۲:۳۰
Elite United
۱
۰
Samger FC
Finished
۲۰:۳۰
Marimoo
۰
۰
Banjul United
Finished
۲۰:۳۰
  Asia AFC Cup Group E
Altyn Asyr FK
۱
۱
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۲۱:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۲
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Cup Group G
Kaya FC
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۳:۳۰
Bali United Pusam
۲
۰
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Fasil Kenema
۱
۰
Hawassa Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Arba Minch City FC
۱
۰
Ethiopia Bunna
Cancelled
۱۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Adama City FC
Finished
۱۷:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group B
Ukraine (W)
۰
۴
Scotland (W)
Finished
۲۲:۴۵
  Norway 3. Division avd. 3
Sola
۰
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۲۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۲
۱
FK Riteriai B
Finished
۲۰:۳۰
FK Ekranas
-
-
Banga Gargzdai II
Finished
۱۶:۳۰
Vilnius FK Zalgiris B
۰
۳
BE1 NFA
Cancelled
۱۷:۳۰
FK Babrungas Plunge
۳
۰
Minija Kretinga
Cancelled
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
EB Streymur
۱
۰
Skala IF
Finished
۲۲:۰۰
AB Argir
۰
۳
B68 Toftir
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions
۱
۰
South Hobart
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 3. Deild
IH Hafnarfjordur
۵
۳
Vaengir Jupiters
Finished
۲۳:۴۵
Kari Akranes
۲
۳
KH Hildarendi
Finished
۲۳:۴۵
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Central Norte
۲
۰
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sol de America (W)
۱
۱
Club Guarani (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۰
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۶:۱۵
  China Super League
Guangzhou City
۱
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۰
  Asia AFC Cup Group J
LEE Man Warriors FC
۱
۳
Eastern Sports Club
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Western Pride
۲
۰
SWQ Thunder
Finished
۱۴:۰۰
Rochedale Rovers
۱
۱
Redlands United
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۱
۱۰
South Hobart (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia President's Cup
Dewa United FC
۱
۱
Persis Solo
Finished
۱۳:۳۰
PSIS Semarang
۵
۲
PSS Sleman
Finished
۱۸:۰۰
  United States USL League Two
Texas United
۱
۱
Louisiana Krewe FC
Finished
۰۴:۳۰
Lane United FC
۴
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۳۰
Tobacco Road
۰
۵
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۳۰
  Norway U19 Elite League
Eidsvold TF U19
۲
۳
Lyn U19
Finished
۲۱:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Asi D Abengourou
۱
۰
Bouake FC
Finished
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۰
۳
Gangneung City
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
West Adelaide (W)
۱
۰
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Reserve League
Lanus Reserves
۱
۵
CA River Plate Reserves
Cancelled
۱۷:۳۰
CA Aldosivi Reserves
۰
۳
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۰
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA San Telmo Reserves
۴
۰
Deportivo Camioneros Reserves
Finished
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Asia AFC Cup Group I
The Cong Viettel FC
۵
۱
Young Elephants FC
Finished
۱۴:۳۰
Hougang United FC
۴
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Okzhetpes Reserves
۲
۰
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۴:۳۰
Akzhayik Reserves
۲
۱
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Pine Hills
۰
۱
The Gap
Finished
۱۵:۰۰
Nerang Metro
۲
۴
Musgrave
Finished
۱۴:۳۵
Centenary Stormers
۱
۳
St. George Willawong FC
Finished
۱۵:۰۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۴:۳۰
  United States NPSL
Denton Diablos FC
۱
۳
Laredo Heat
Finished
۰۵:۰۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۴
۰
FC Takin
Finished
۱۴:۳۰
Tensung FC
۸
۱
Namlha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Eltham Redbacks
۱
۱
Richmond SC
Finished
۱۵:۰۰
  Iceland 2. Deild
Hottur/Huginn
۱
۱
Volsungur
Finished
۲۲:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group C
Belarus (W)
۲
۱
Czech Republic (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۰
۱
Campbelltown City
Finished
۱۵:۱۵
  Asia AFC Cup Group H
PSM Makassar
-
-
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۲
۳
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Northcote City
۴
۱
Kingston City
Finished
۱۵:۰۰
Brunswick Juventus
-
-
Moreland City FC
Finished
۱۵:۰۰
  Chile Copa Chile
Deportes Temuco
۱
۵
Colo Colo
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Amapaense
Independente EC AP
۲
۲
Trem AP
Finished
۰۳:۴۵
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group G
Moldova (W)
۰
۴
Romania (W)
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
France U20 (W)
۱
۳
USA U20 (W)
Finished
۲۳:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۱
۱
FC Gagra
Finished
۲۱:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Northcote City SC U21
۵
۱
Kingston City U21
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۱
۰
Doveton
Finished
۱۵:۰۰
Western United FC NPL U21
۲
۱
Box Hill United
Finished
۱۵:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
Western Springs
۱
۳
Auckland United FC
Cancelled
۰۷:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۰
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۴:۴۵
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
-
-
Selangor FC
Finished
۱۶:۴۵
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group D
Latvia (W)
۱
۰
Luxembourg (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhenys
۳
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
Excursionistas U20
۴
۱
Colegiales U20
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Gaucho U20
Juventude RS U20
۵
۱
Rio Grande RS U20
Finished
۲۲:۳۰
  Poland Regional League
LZS Orzel Mroczen
۱
۵
Victoria Skarszew
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Ipatinga U20
۱
۱
Inter De Minas U20
Cancelled
۱۷:۳۰
  Asia AFC Cup Group F
Kopetdag Asgabat
۱
۳
FC Khujand
Finished
۱۸:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۱
Darwin Olympic
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FM Klaipedos
۱
۱
Fortuna Kaunas
Finished
۱۴:۳۰
Dainava II
۱
۴
FK Jonava II
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Bentleigh Greens U21
۱
۰
Hume City U21
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL Youth Queensland
Rochedale Rovers U23
۰
۳
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Mongolia 2nd League
Tuuliin Tom Tulnuud
۲
۴
Bavarians FC
Finished
۱۴:۰۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals FC
۲
۰
Harare City
Finished
۱۷:۳۰
  Mongolia First League
DMU
۱
۲
Khovd Western
Finished
۰۹:۳۰
Khukh Chononuud
۴
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید