0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Profesional League
Al Fateh
۰
۳
Al Hilal Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Al Ahli Jeddah
۱
۳
Al Raed Buraidah
Finished
۲۲:۳۰
Al Taawon Buraidah
۱
۱
Al Shabab Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Al Faisaly Harmah
۱
۰
Al-Tai
Finished
۲۲:۳۰
Al-Baten
۲
۱
Dhamk
Cancelled
۲۲:۳۰
Al Hazm
۱
۴
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
۱
۳
Al-Ittihad
Cancelled
۲۲:۳۰
Abha
۰
۰
Al Feiha
Finished
۲۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Hamilton Academicals FC
۳
۰
Larne
Finished
۱۶:۳۰
Ayr United
۱
۱
Dumbarton
Finished
۲۲:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۱
MKS Pogon Szczecin
Finished
۱۹:۳۰
Club America
۵
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
SV Kapfenberg
۲
۲
Campionii FC Arges
Finished
۲۰:۰۰
FK Velez Mostar
۳
۲
Sloga Doboj
Finished
۲۱:۰۰
FK Sarajevo
۷
۱
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۲۱:۰۰
ND Gorica
۳
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۱
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
FK Radnik Surdulica
۲
۲
FK Buducnost Podgorica
Finished
۲۱:۰۰
Energiya Khabarovsk
۳
۰
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۸:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
FC Bayern Munich
Cancelled
۲۱:۳۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۸:۳۰
1.FC Nurnberg
۱
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۰۰
PFC Cherno More Varna
۲
۰
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۸:۳۰
PFC Slavia Sofia
۱
۱
PFC Montana 1921
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
Bayern Munich II
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Atletico Clube Goianiense
۰
۰
Goias EC
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Corinthians Paulista
۴
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۵:۰۰
Fortaleza EC
۲
۰
Ceara CE
Cancelled
۰۳:۳۰
EC Bahia
۱
۲
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۳
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۵:۳۰
  Malaysia U21 Cup
Petaling Jaya City FC U21
۴
۱
Melaka U21
Finished
۱۳:۱۵
Sarawak United U21
۰
۰
Kuching FA U21
Finished
۱۲:۴۵
Selangor FA U21
۲
۱
PDRM U21
Finished
۱۳:۱۵
Perlis United FC U21
۱
۳
Pulau Pinang U21
Finished
۱۳:۱۵
Pahang U21
۱
۰
Sabah U21
Finished
۱۳:۱۵
Negeri Sembilan Naza U21
۱
۰
Terengganu FC III U21
Finished
۱۳:۱۵
UiTM U21
۱
۱
Kuala Lumpur FA U21
Finished
۱۶:۴۵
  Iceland Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
۴
۰
KR Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۱
Ghazl Al Mehalla
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Resistencia SC
۰
۱
12 de Octubre
Finished
۰۱:۳۰
Nacional Asuncion
۱
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
  Tanzania Premier League
Simba SC
۲
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۲۰:۳۰
  World U23 International Friendlies Women
Finland U23 (W)
۱
۰
Norway U23 (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
San Martin Formosa
۴
۲
Sportivo Belgrano
Finished
۲۳:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۳:۰۰
CA Union de Sunchales
۱
۲
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
Douglas Haig
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Tiro
۲
۰
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland 4. Deild
Alftanes
۳
۴
IB Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
Golfklubbur Grindavikur
۲
۲
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۵
۴
Smari
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Patronato
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
CA Chaco For Ever
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۴۰
  United States US Open Cup
New York Red Bull
۳
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Kansas City
۶
۰
Union Omaha
Finished
۰۵:۰۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۳
۴
Saif Sporting Club
Finished
۱۴:۳۰
Swadhinata KS
۰
۱
Muktijoddha SKC
Finished
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Honduras U20
۱
۰
Costa Rica U20
Finished
۰۲:۰۰
USA U20
۳
۰
Cuba U20
Finished
۰۵:۰۰
Canada U20
۴
۰
Saint Kitts And Nevis U20
Finished
۰۰:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Belgium (W)
۴
۱
Northern Ireland (W)
Finished
۲۲:۳۰
Bangladesh (W)
۶
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Singapore (W)
۰
۴
Hong Kong FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۰
۳
Philippines (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild
Grotta
۲
۵
Fylkir Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
HK Kopavogur
۳
۱
Kordrengir
Finished
۲۳:۴۵
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۱
۱
IF Fuglafjordur
Finished
۲۲:۳۰
  Morocco Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۱
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۰۱:۰۰
MCO Mouloudia Oujda
۱
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۲۲:۴۵
Olympique Khouribga
۲
۰
HUSA Agadir
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Reserve League
CA Huracan Reserves
۱
۱
Colon Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۲
۱
Boca Juniors Reserves
Cancelled
۱۸:۳۰
Barracas Central Reserves
۲
۱
Banfield Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۲
۳
UAI Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۱
۰
Deportivo Armenio Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۰
Atlanta Reserves
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Merlo Reserves
۲
۱
CA San Miguel Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۲
۱
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۱۷:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۱
۱
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۱
۰
CS Dock Sud Reserves
Finished
۲۲:۳۰
CSD Flandria Reserves
۲
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۳:۰۰
Argentino Quilmes Reserves
۰
۱
Los Andes Reserves
Cancelled
۲۱:۳۰
Quilmes Reserves
۵
۱
All Boys Reserves
Finished
۲۲:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Najaf
۰
۰
Al Shorta
Finished
۲۱:۰۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۴
۳
Sebeta City
Finished
۱۷:۳۰
Jimma Aba Jifar
۱
۲
Welayta Dicha
Finished
۱۱:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۱
Saint George
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
FC Weston
۱
۰
Caledonia SC
Finished
۰۲:۳۰
San Francisco City
۳
۳
Davis Legacy
Finished
۰۶:۳۰
Miami AC
۰
۲
Nona FC
Cancelled
۰۲:۳۰
FC Manitoba
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۴:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Flint City Bucks
Finished
۰۳:۳۰
Chicago FC United
۸
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۴:۳۰
FA Euro New York
۰
۱
Manhattan SC
Finished
۰۴:۳۰
AC Connecticut
۴
۶
Vermont Green
Finished
۰۳:۳۰
Boston Bolts
۲
۰
Black Rock FC
Finished
۰۴:۰۰
Peachtree City MOBA
۲
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۴:۰۰
Southern Soccer Academy Kings
۱
۲
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۴:۰۰
Round Rock SC
۰
۰
Albion Hurricanes Royals
Finished
۰۴:۳۰
Morris Elite
۰
۳
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Brazos Valley
۴
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۵:۰۰
Florida Elite
۲
۳
FC Miami City
Finished
۰۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Khovd
۱
۰
Khangarid Klub
Finished
۱۲:۳۰
BCH Lions
۱
۹
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
Athletic 220
۰
۴
Ulaanbaatar City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lulea IFK
۱
۲
Storfors AIK
Cancelled
۲۲:۰۰
Friska Viljor
۱
۰
Gottne IF
Finished
۲۱:۳۰
Bodens BK
۴
۱
Kiruna FF
Finished
۲۰:۳۰
IFK Oestersund 1906
۱
۳
Bergnasets AIK
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
EC Agua Santa U20
۲
۲
Portuguesa SP U20
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Criciuma EC
۱
۰
CA Metropolitano
Finished
۰۲:۳۰
Tubarao
۰
۲
Caravaggio FC
Finished
۰۳:۰۰
  Norway U19 Elite League
Start U19
۱
۲
Mjondalen U19
Finished
۱۶:۳۰
Sarpsborg 08 U19
۴
۲
Nordstrand U19
Finished
۲۲:۴۵
Fredrikstad U19
۰
۱
Baerum SK U19
Finished
۲۲:۵۵
Grorud U19
۱
۱
Skeid U19
Finished
۲۲:۴۵
Lillestrom U19
۰
۲
Ham-Kam U19
Finished
۲۲:۴۵
Valerenga U19
۵
۰
Lillehammer U19
Finished
۲۲:۴۵
Asker U19
۳
۰
Gran U19
Finished
۲۲:۴۵
Follo U19
۱
۰
KFUM U19
Finished
۲۱:۰۰
Kongsvinger U19
۴
۱
Stabaek U19
Finished
۲۰:۲۹
  Canada Championship
Vancouver Whitecaps
۲
۱
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Toronto FC
۴
۰
Montreal Impact
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۱
۰
IF Sylvia
Finished
۲۱:۳۰
Gefle IF
۳
۲
IFK Haninge
Finished
۲۱:۳۰
BK Forward
۰
۳
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۲۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۰
۱
BFA Vilnius
Cancelled
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۰
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
Marijampole City
۰
۲
DFK Dainava Alytus
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Tindastoll/Hvot (W)
۳
۰
Augnablik (W)
Finished
۲۳:۴۵
Haukar Hafnafjordur (W)
۱
۲
Fjolnir (W)
Finished
۲۳:۴۵
  Finland Ykkonen
SJK Akatemia
۲
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Cearense 2
Itapipoca
۰
۰
Barbalha
Finished
۲۲:۳۰
Horizonte FC
۱
۲
Guarany de Sobral
Finished
۲۲:۳۰
Tiradentes CE
۱
۰
Pague Menos CE
Finished
۲۲:۳۰
Guarani de Juazeiro
۰
۰
Floresta EC
Finished
۲۲:۳۰
Cariri CE
۴
۱
Maranguape
Cancelled
۲۲:۳۰
  Norway NM Cup
Ullensaker Kisa IL
۲
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Nardo FK Trondheim
۰
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Ullern
۰
۲
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Egersund IK
۱
۲
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Bjarg
۱
۴
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Peka
۰
۰
KuPS Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Futura
۰
۴
Lahden Reipas
Finished
۲۰:۰۰
Jippo Joensuu
۴
۰
NJS
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Skiljebo SK
۰
۲
IFK Uppsala
Finished
۲۱:۳۰
Forsbacka IK
۱
۱
FC Gute
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lindome GIF
۰
۱
FC Trollhaettan
Finished
۲۲:۰۰
Oskarshamns Aik
۴
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۲۱:۳۰
Ljungskile SK
۰
۲
GAIS
Finished
۲۱:۳۰
BK Olympic
۳
۱
IK Oddevold
Finished
۲۱:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۰
CS Sfaxien
Cancelled
۲۰:۳۰
Etoile Sportive du Sahel
۱
۱
Esperance Sportive de Tunis
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Ilves II
۶
۱
KaaPo
Finished
۲۰:۰۰
FC Honka Akatemia
۴
۲
VJS Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Klubi 04
۲
۰
EPS
Finished
۲۰:۰۰
  Gambia Division 2
Young Africans Banjul
۱
۰
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
Sacachispas U20
۰
۱
Ferro Carril Oeste General Pico U20
Finished
۲۱:۳۰
  Mauritania Division 2
FC Deuz
۰
۱
Jeunesse Ksar
Finished
۲۳:۲۵
FC Inter Nouakchott
۴
۰
ASC Riadh
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۰
Tolo IF
Finished
۲۱:۰۰
Hittarps IK
۱
۳
Hoganas BK
Finished
۲۱:۳۰
Ullareds IK
۱
۴
Varbergs GIF FK
Finished
۲۲:۰۰
Assyriska BK
۰
۲
Eskilsminne IF
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Kolmonen
KoPa
۳
۱
Ri-Pa
Finished
۲۰:۰۰
KPV Akatemia
۵
۰
FC Ylivieska
Cancelled
۲۰:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
San Cristobal
۱
۲
Atletico Vega Real
Finished
۰۰:۳۰
Cibao FC
۱
۱
Jarabacoa FC
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۲
۰
Osterlen FF
Finished
۲۱:۳۰
FK Karlskrona
۱
۱
Hassleholms IF
Finished
۲۱:۳۰
Nosaby IF
۳
۰
Kristianstad FC
Finished
۲۱:۳۰
Hogsby IK
۱
۳
IFK Berga
Finished
۲۱:۳۰
IFK Hassleholm
۳
۱
Eslovs BK
Cancelled
۲۱:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Lions U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۴:۰۰
  Cameroon Elite One
Colombe du Dja et Lobo
۵
۳
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۹:۰۰
Stade Renard
۳
۰
Racing de Bafoussam
Cancelled
۱۹:۰۰
Union Sportive de Douala
۱
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۲۱:۳۰
Canon Sportif de Yaounde
۱
۱
Djiko FC de Bandjoun
Finished
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۳
۲
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Tonnerre Yaounde
۲
۲
Les Astres
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla
۴
۰
JS Hercules
Finished
۲۰:۰۰
Jakobstads BK
۱
۲
Närpes Kraft
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Elitettan Women
Bergdalens IK (W)
۱
۴
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۴
۲
Nordvarmland FF
Finished
۲۱:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Saffle FF
Finished
۲۲:۰۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Vanersborgs FK
Finished
۲۲:۴۵
Karlslunds IF
۱
۱
IK Gauthiod
Finished
۲۲:۰۰
  Peru Reserve League
Cienciano Reserves
۱
۰
Ayacucho FC Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Alianza Lima Reserves
۲
۰
Academia Deportiva Cantolao Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۲
۰
IFK Eskilstuna
Finished
۲۲:۰۰
Huddinge IF
۱
۳
Syrianska FC
Finished
۲۲:۳۰
  United States USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۴
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۵:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۷
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۰۰
  Belarus Cup
Naftan Novopolotsk
۰
۱
FC Minsk
Finished
۲۰:۰۰
FC Lida
۱
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۹:۳۰
Gazovik Vitebsk
۰
۵
Dnepr Mogilev
Finished
۱۹:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Central Espanol FC
۲
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۳:۴۵
  Lithuania II Lyga
FK Utenis Utena
۲
۳
FSK Radviliskis
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Carioca U20
Madureira RJ U20
۱
۱
Fluminense RJ U20
Finished
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۴:۰۰
Juventud Unida Universitario
۱
۱
Club Villa Mitre
Finished
۰۴:۳۰
CD Argentino Monte Maiz
۳
۰
Atletico Camioneros
Finished
۰۳:۳۰
  United States NPSL
Minneapolis City
۳
۲
Sioux Falls Thunder FC
Cancelled
۰۴:۳۰
Tulsa Athletics
۴
۰
Demize NPSL
Finished
۰۴:۳۰
  United States NISA
LA Force
۱
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۶:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group H
Bulgaria (W)
۰
۲
Israel (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Baiano U20
EC Bahia U20
۲
۲
Vitoria BA U20
Finished
۲۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
PFK Qizilqum
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۳
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۶:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Hussein
۲
۲
Al Jazeera
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
۳
۲
Volta Redonda
Cancelled
۲۲:۳۰
  Iceland U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۳
۲
Lettir U19
Finished
۲۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Bhutan Premier League
Thimphu Raven FC
۱
۱۶
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League
Kano Pillars
۰
۰
Dakkada FC
Finished
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Asec Mimosas
۰
۱
AF Amadou Diallo
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید